reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

szopek kozacko wyglada sportowo terenowa fura :-D

Iwonka hmmm a mnie skusilo to ze dodatkowe miejsce na cos bo do konca roku z tesciami bedziemy mieszkac... wiec ech kazdy kawalek szafki szuflady rzecz niezbedna ale z tym "smierdzeniem " moze drewno... wiesz niewiem po ile stoja bo jesli chodzi o lozeczka to u nas w sklepach stoja zaldwie zawsze dwie lub jedna sztuka :baffled: no a tak sklepy internetowe ... chyba sie wybiore na drugi koniec miasta do hurtowni dzieciecej moze tam bedzie wiekszy wybor :confused:

Lady tak lubisz zmieniac wozki czy Ci zaden sie nie dopasowal ? hehe :-)
 
reklama
ja się ostatnio zadumałam nad x landerem x1. Wcześniej mi chodził po głowie Hauck Jaguar.
Ale dotykałam tylko jednego jakiegoś czołga produkcji chyba z szopy. Jak pooglądam na żywo to sie zdecyduję.


ja wczoraj kupiłam jaguara :tak:
czarno-oliwkowego.Pewnie bedzie u mnie w sobote albo w poniedziałek to ci napisze jak chcesz co i jak .

NArazie kupiłam wersje spacerowa .Gondole dokupie na wiosne z fotelikiem .
Co do gondoli i fotelika to te same modele co do x-landera wchodza na stelaż ..wiec masz róznice w cenie zasadnicza .
Jaguar tańszy a w zasadzie tako samk jak x- lander
 
Hauck ma skrętne koła ( nie o 360, co mi odpowiada), fajniejszą rączkę, i oś przednich kółek się podnosi bajerancko.
Nowy HAUCK TRAXX JAGUAR 4 + wysyłka 0 (293149300) - Aukcje internetowe Allegro
mi osobiście pasuje taki brąz.
ale:
oparcie x lander ma dłuższe, łatwiej o serwis, nieznacznie dłuższa gondolkę. Wszystkie te gondolki, nosidła, folie od deszczu są tańsze do x landera. Ale muszę dokładnie jeszcze raz sprawdzić i pomacać wózeczki. A z Hauckiem w tym zakresie to trudno, bo to rzadki model w moich stronach.
Napisz jak do ciebie dotrze wózek, jestem strasznie ciekawa.
 
szopek ..ale ja napisałam że do stelaża hauck pasuje gondola i fotelik z adapterami z x- landera
wiec nie musisz kupować pelerynek na deszcz i innych pierdoł do haucka tylko do x- landera.

U mnie ogólnie jest ciezko z pomacaniem wózka bo u mnie w miasteczku nie ma sklepów z wózkami a do Wrocka mi sie nie chce jechac żeby sobie wózek pomacać .
Ja opieram sie przy zakupie opiniami w innycha portalach jak i pytaniami do mam które juz zakupiły wczesniej wózek tego typu na allegro .
 
Ale takie coś przeciwdeszczowe co wygląda jak namiot na wózek ( ja tam nie wiem jak to sie nazywa), nie pasuje do haucka bo hauck ma tą osobliwą rączkę.
Zresztą, opowiedz jak dotrze wózek. Lubię takie terenóweczki:-).
 
szopek !!! rece mi opadaja ;) ....przeciez foli przeciw deszczowej nie zakładasz na rączki ...tylko na sama spacerówke...od daszku do podnóżka ....
Jutro wysyłają kurierem ..wiec wózek będe miała w piątek :)
 
Kurcze , ja tam nie wiem. nigdy nie zwracałam uwagi na wózki na ulicy. Gdzieś w internecie czytałam o tej folii ale już mi sie myli gdzie. To jest folia do x landera. Kosmiczne troche.
 
heh, tak czytam i zazdroszcze ;-)
ja mam wozek implast volant 3 i jak bylam w miare zadowolona z gondoli (bo duza i fajna), tak ze spacerowki wcale, cos strasznego. a spacerowka dla mnie priorytet, juz 5-6 miesieczne dziecko w tym jezdzi. ehh
na razie marzy mi sie nowy, ale chyba nie bedzie kasy.. tamten sponsorowal dziadek i nie wiem, czemu od razu nie wzielam tego, ktory mi sie bardzo podobal (quinny buzz).

a ostatnio choruje na ten wozek, moon 4, widzialam w sklepie i jestem zachwycona :-) no ale raczej bez szans :-)
MOON 6 Nowe wielofunkcyjne firmy BabyWelt (290883530) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
aenye co bez szans...szanse zawsze sa ;)

Wyczyśc ładnie swojego implasta ...wystaw na allegro ...dodaj pare groszy i juz masz nowy wózek :)
Albo zamiast dodawac pare groszy to poszukaj niepotrzebnych rzeczy w domu ...powystawiaj na allegro i juz brakujaca sumka ci sie wróci ;) Do maja jeszcze masz troche czasu ...

Powiem wam że ja własnie tak robie ....kombinuje ..
szopek a ja myslałam o zwykłej foli przeciw desczowej a nie kosmicznej ;) heheh
 
Do góry