reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Intalial idz najpier do sklepu i zobacz jak ci sie takie wozki na zywo podobaja typu jak ty wskazalas teraz czy inne,przejedz nim kawalek itd,to tez zalezy wlasnie czy mieszkasz w bloku ze po schodach musiasz wnosic czy w domu,czy bedziesz poruszac sie komunikacja miejsak,a te wielofunkcyjne typyu jaki ty wskazalas sa szerokie i naprawde ja mialam nie raz problem zeby wejsc do autobusu nie mowiac o starych tramwajach do ktorych i z obecna spacerowka czasami mamay problem,bo jest waskie wejscie.Czy macie auto,i jaki bagaznik.Wszystko trzenba brac pod uwage.To ze gondola bedzie uzywana latem ,a spacerowka musi byc ciepla bo bedziemy ja uzywac zima tego roku,czyli jakies spiworki czy oslaobnki na nozki....
 
ja bede miala takiego typu wozeczek ale zmienie go na spacerowke jak szybko sie da :-)
Iwonka co my pierwiastki bez waych cennych rad bysmy zrobily :baffled:
Mi np ten typ wozka odpowiada;
- nie poruszam sie komunikacja miejska
-mieszkanko na parterze
-samochod Kombi

mysle ze dam rade, ale faktycznie masz racje Iwonka bo jesli male auto 3 pietro to moze byc problem bo one waza ok 15kg :baffled:
 
ja coraz bardziej znow na te Graco sie przygladam.....tego typu,czy z fotelikiem czy z nosidlem...bo spacerowka jest idealna dla mnie.Mamy teraz taka tego typu.Albo sama spacerowke nowa Graco chyba jest do 500zl a gondolke prawdziwa jakies innej firmy uzywana z komisu bo to i tak wozek tylko na gora 5,6 miesiecy jak dla mnie.:tak:

Wiktoria ja specem nie jestem,raczej Lady troche tych wozeczkow przerobila.:tak:;-)
 
iwonka z tych wielo funkcyjnych podajrze Ty chyba taki mialas czy cos takiego taki czerwoniutki .... to Twoj chyba no to bede miala podobny jak bede go miec strzele fotke :-)

acha znajomi chca nam odsprzedac za 100zl lozeczko sosnowe bujane (blokada tez jest) acha i jest tez szuflada co myslicie ..... ? ogladalam takie z szufladami i cena jest dosc dosc... nawet z 400 pare zl :baffled:
a i mysle ze szuflada dobra rzecz
 
Ja mam takie lozeczko z szuflada ale nie uzywalam jej bo jakos starsznie wszystko co w nia wlozylam to smierdzialo ta szuflada,zreszta nie wygodnie mi sie podchodzilo do lozeczka bo uderzalam w ta szuflade palcami nog bo jest nisko bardzo a najwazniejsze to zbiera sie na niej kurz,ale jesli tobie nie bedzie to przeszkadzac lub bedzie to zawsze mozna ja wyjac a 100zl to nie 200 czy 300 wiec mozesz odkupic.Ja widzialam nowe z szuflada ktore sie potem przerabia na tapczanik dla dziecka i kosztuje chyba niecale 300zl. Ten tapczanik fajna rzecz lozeczko na lata.
 
reklama
ja się ostatnio zadumałam nad x landerem x1. Wcześniej mi chodził po głowie Hauck Jaguar.
Ale dotykałam tylko jednego jakiegoś czołga produkcji chyba z szopy. Jak pooglądam na żywo to sie zdecyduję.
 
Do góry