reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Chciałam go ale poczytałam a i HaTo chyba pisała że on ma zapamiętywanie pozycji na przednich kołach i że przy skręcaniu trochę wkurza.

Tak jest. Ale proszę to sobie sprawdzić, bo to nie musi każdemu przeszkadzać. Ja tego najpierw nie czułam. Ale mąż mówi, ze to straszne. To wzięłam inny wózek i faktycznie. Babka w sklepie mówiła, ze można coś ze środka koła wyciągnąć i wtedy znika ta zdolność zapamiętywania i płynniej się prowadzi.

Oprócz tego bardzo mi się Bebetto podobały. Ale tak to wybierzemy Espiro chyba.
 
Obejrzałam dzisiaj Thule Urban Glide 2. Spacerówka fajna. Dużo miejsca dla dziecka, mega stabilna, hamulec oraz blokada, łatwo się składa, lekka. Tylko to nie jest wózek dla małego dziecka. Gondola jest taka se, 6-miesięczne dziecko do spacerówki bym się bała dać, nie mówiąc o młodszym (a może się to okazać konieczne).

Zatem podjęliśmy dezycję. Espiro Next na 1 rok, potem sprzedajemy i zbieramy na pierwsze urodziny w ramach prezentów na Thule. Bo cenią się.
 
Obejrzałam dzisiaj Thule Urban Glide 2. Spacerówka fajna. Dużo miejsca dla dziecka, mega stabilna, hamulec oraz blokada, łatwo się składa, lekka. Tylko to nie jest wózek dla małego dziecka. Gondola jest taka se, 6-miesięczne dziecko do spacerówki bym się bała dać, nie mówiąc o młodszym (a może się to okazać konieczne).

Zatem podjęliśmy dezycję. Espiro Next na 1 rok, potem sprzedajemy i zbieramy na pierwsze urodziny w ramach prezentów na Thule. Bo cenią się.
One sa sprzedawane jako wozki sportowe, wlasnie np do biegania. Podobno spacerowka od 6+. Mi sie osobiscie podoba, ale mam tez kilka innych typow. W sumie zobaczymy czy maly bedzie wozkowy i wtedy zdecyduje czy bedziemy z nim biegac. O co sie modle [emoji6]
 
A jaki wózek polecacie jaka samą gondola? Chciałam spacerowke valco ale ma mała gondole i chyba muszę kupić najpierw inna gondole a później inwestować w spacerówke
 
A jaki wózek polecacie jaka samą gondola? Chciałam spacerowke valco ale ma mała gondole i chyba muszę kupić najpierw inna gondole a później inwestować w spacerówke
Moja gondola w cosatto ma 85cm. Aż chyba pójdę zmierzyć ale wydaje się długa
 
reklama
To może tylko tak wygląda szwagierka nastraszyła mnie ze mala i dziecko długo nie pojeździ
 
Do góry