reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki

Ja na razie zastanawiam się nad Bebetto 2w1 na pierwsze 1,5 roku. Potem chcemy kupić spacerówkę Thule Urban Glide, bo fajna do terenu a tam właśnie dużo czasu spędzamy. Ale możliwe ze zamiast Bebetto będzie co innego, na razie się rozglądamy. Ja nie znam żadnych mark, wiec zobaczę na to Caramelo. Myśleliśmy tez o Quinny, kiedyś były to dobre wózki, ale ostatnio jakoś ich nie widać.
My tez nad Thule myslimy ale ktoras z biegowek no i dopiero po 6miesiacu. Tak wiec nie wiem czy przy kolosie mutsy nie zostaniemy na pierwsze pol roku. Wole chyba uzyc stary wozek i zaszczedzic na ten po 6 miesiach.

Ogolnie nasze wyjscia na spacer z corka byly dramatem. Dopiero jak zrezygnowalismy z gondoli i jezdzila w foteliku to bylo ok. Nie wiem jak teraz bedzie, mam nadzieje ze odwrotnie bo w lecie jednak dluzsze te spacery.
 
reklama
Dziewczyny które mają dwójkę z różnica ok 2-3 lat, polecacie wózek rok po roku czy bardziej dostawkę do wózka? Jak się druga dzidzia urodzi to córka będzie miała 2 i pół roku prawie. Powoli zaczynam się zastanawiać co wtedy :)
 
Wszystkozajete jeszcze nie, narazie ogladam i czytam. Duzo zalezy od tego czy bedziemy sie przeprowadzac czy zostajemy tutaj.
 
Dziewczyny które mają dwójkę z różnica ok 2-3 lat, polecacie wózek rok po roku czy bardziej dostawkę do wózka? Jak się druga dzidzia urodzi to córka będzie miała 2 i pół roku prawie. Powoli zaczynam się zastanawiać co wtedy :)
Ja miałam różnice 2 lata i 3 miesiące i córa sama śmigała na swoich nóżkach a mały w wózku. Tyle że my w zasięgu 1km mamy wszystko. Na plac zabaw kilka metrów, na plażę też. Dlatego zrezygnowaliśmy z dostawki
 
Ja miałam różnice 2 lata i 3 miesiące i córa sama śmigała na swoich nóżkach a mały w wózku. Tyle że my w zasięgu 1km mamy wszystko. Na plac zabaw kilka metrów, na plażę też. Dlatego zrezygnowaliśmy z dostawki
Ja sie zastanawiam jak ogarne zloba codziennie rano... Chusta odpada bo nie rozbiore/ubiore starszaka w zlobku.
 
Dziewczyny które mają dwójkę z różnica ok 2-3 lat, polecacie wózek rok po roku czy bardziej dostawkę do wózka? Jak się druga dzidzia urodzi to córka będzie miała 2 i pół roku prawie. Powoli zaczynam się zastanawiać co wtedy :)

Ja raczej nie będę kupować wózka rok po roku, dostawkę rozważę „w praniu”, zobaczymy jak będzie. Ale myślę, że wózek + chusta/nosidło i wystarczy dla dwójki.

Janka jasne, że rozbierzesz i ubierzesz, najmłodsze na plecy i już :) Albo dzidek w wózku, a starszak drepcze do żłoba.
 
reklama
Ja raczej nie będę kupować wózka rok po roku, dostawkę rozważę „w praniu”, zobaczymy jak będzie. Ale myślę, że wózek + chusta/nosidło i wystarczy dla dwójki.

Janka jasne, że rozbierzesz i ubierzesz, najmłodsze na plecy i już :) Albo dzidek w wózku, a starszak drepcze do żłoba.
Właśnie też bym chciała żeby obeszło się bez wózka, tylko chusta :)
 
Do góry