reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki

Ja na razie zastanawiam się nad Bebetto 2w1 na pierwsze 1,5 roku. Potem chcemy kupić spacerówkę Thule Urban Glide, bo fajna do terenu a tam właśnie dużo czasu spędzamy. Ale możliwe ze zamiast Bebetto będzie co innego, na razie się rozglądamy. Ja nie znam żadnych mark, wiec zobaczę na to Caramelo. Myśleliśmy tez o Quinny, kiedyś były to dobre wózki, ale ostatnio jakoś ich nie widać.
 
reklama
Ja na razie zastanawiam się nad Bebetto 2w1 na pierwsze 1,5 roku. Potem chcemy kupić spacerówkę Thule Urban Glide, bo fajna do terenu a tam właśnie dużo czasu spędzamy. Ale możliwe ze zamiast Bebetto będzie co innego, na razie się rozglądamy. Ja nie znam żadnych mark, wiec zobaczę na to Caramelo. Myśleliśmy tez o Quinny, kiedyś były to dobre wózki, ale ostatnio jakoś ich nie widać.
Quinny dalej są ale zrobiły się bardziej miastowe.
 
U nas byla przesiadka nie ze wzgledu na rozmiar ale wsciek dupy pasazera.[emoji51][emoji51]

Mój do 5ms w gondoli, spokojnie mógłby jeździć jeszcze ze 3ms, bo gondola wielka, a on z tych drobnych, ale na wyjazd do Chorwacji zabraliśmy góre od spacerówki, bo uznaliśmy, że będzie bardziej przewiewnie i nie będzie się tak gotował „bez ścian”. A Snapa kupiłam jak miał 11ms i jechaliśmy do Włoch na deskę, z nami teściowie i nie chciałam, żeby babcia się tam musiała szarpać z tą kolubryną 2w1, no i polowe mniej miejsca w bagażniku zabrał w stosunku do Roan.
 
Dziewczyny a jak myślicie lepiej teraz kupić gondole + fotelik a po pol roku dopiero zainwestować w spacerowke ? Bo tak czytam, szukam, oglądam i już sama nie wiem czy odrazu 3w1 zakupić czy jednak osobno..[emoji848]
 
Dziewczyny a jak myślicie lepiej teraz kupić gondole + fotelik a po pol roku dopiero zainwestować w spacerowke ? Bo tak czytam, szukam, oglądam i już sama nie wiem czy odrazu 3w1 zakupić czy jednak osobno..[emoji848]

Pewnie zależy jakie 3w1. Są modele, w których spacerówka jest dosyć mała, raczej do 2 roku życia maks. No i wtedy czeka Cię i tak zakup nowego wózka. Ja koncentruje się teraz na dobrej gondoli z możliwością fotelika, a ze akurat jest tez jakaś spacerówka w tym to niech sobie będzie. Ale ona nie jest najważniejsza, bo po roku wózek sprzedamy i kupimy porządna spacerówkę na kolejne lata.
 
Dziewczyny a jak myślicie lepiej teraz kupić gondole + fotelik a po pol roku dopiero zainwestować w spacerowke ? Bo tak czytam, szukam, oglądam i już sama nie wiem czy odrazu 3w1 zakupić czy jednak osobno..[emoji848]
Ja kupuje 3w1 bo inne mi się nie podobja
Spacerówka z tego zestawu ma bardzo dobre opinie ale jakby co to kupię lepsza. A fotelik mogę wybrać do tego zestawu i pewnie będzie maxi cosi któryś
 
Dziewczyny a jak myślicie lepiej teraz kupić gondole + fotelik a po pol roku dopiero zainwestować w spacerowke ? Bo tak czytam, szukam, oglądam i już sama nie wiem czy odrazu 3w1 zakupić czy jednak osobno..[emoji848]
Z doswiadczenia wiem, ze malo kto jezdzi dluzej spacerowka z 3w1 czy tam 2w1. Mnie sie takie rozwiazanie jak mowisz calkiem logiczne. Gdybym juz nie miala w domu, to tak bym zrobila.
 
Dziewczyny a jak myślicie lepiej teraz kupić gondole + fotelik a po pol roku dopiero zainwestować w spacerowke ? Bo tak czytam, szukam, oglądam i już sama nie wiem czy odrazu 3w1 zakupić czy jednak osobno..[emoji848]

Na pewno nie kupuj fotelika no name z zestawu z wózkiem. Fotelik wybierz wg testów bezpieczeństwa, to jest mega ważna sprawa. Te z zestawami często nie nadają się do niczego. Polecam grupę 8 gwiazdek na fb i bloga ich oraz stronę foteliki.info - są tam crashtesty większości fotelików.

Kupiłam 2w1 i później spacerówka, jak większość, teraz pewnie kupiłabym samą gondolę, jeśli nie miałabym już wózka. Czasem nie ma wielkiej różnicy cenowej, wtedy można brać gore od spacerówki też. Tu minusem jest miejsce zajmowane po złożeniu bo zawsze masz dwa elementy - osobny stelaż i góra, a spacerówkę składasz na raz i zajmuje o polowe mniej miejsca.
 
reklama
Do góry