reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki

Dziewczyny które mają dwójkę z różnica ok 2-3 lat, polecacie wózek rok po roku czy bardziej dostawkę do wózka? Jak się druga dzidzia urodzi to córka będzie miała 2 i pół roku prawie. Powoli zaczynam się zastanawiać co wtedy :)

Różnica duża... ja przy 14 miesiącach kupowałam Zoom ABC Design, czyli łasnie podwójny, ale jeden za drugim, a przy takiej różnicy bym się mocno zastanawiała. Zależy czy Twój maluch bardziej jest chodzący czy siedzący:)
 
reklama
Różnica duża... ja przy 14 miesiącach kupowałam Zoom ABC Design, czyli łasnie podwójny, ale jeden za drugim, a przy takiej różnicy bym się mocno zastanawiała. Zależy czy Twój maluch bardziej jest chodzący czy siedzący:)
Właśnie mam dylemat bo już będzie pół roku starsza i może chcieć chodzić cały czas. Teraz też wyrywa się z wózka ale długo nie pochodzi. Chcę na rączki. No i tempo za szybkie nie jest więc jeśli będzie gonił czas to lepiej w wózku. I tak teraz jeszcze nie zamierzam kupować. Pewnie poczekamy aż się urodzi i zobaczyny wtedy jak się sytuacja ma :)
 
Właśnie mam dylemat bo już będzie pół roku starsza i może chcieć chodzić cały czas. Teraz też wyrywa się z wózka ale długo nie pochodzi. Chcę na rączki. No i tempo za szybkie nie jest więc jeśli będzie gonił czas to lepiej w wózku. I tak teraz jeszcze nie zamierzam kupować. Pewnie poczekamy aż się urodzi i zobaczyny wtedy jak się sytuacja ma :)

Ja nie ukrywam, że ze mnie trochę wygodniś i wolałam tego Zooma :) Dokładnie, najlepiej jak poczekasz i zobaczysz w ogóle jak się sytuacja z córą rozwinie :)
 
Ja też długo szukałam wózeczka dla mojego dziecka. Wózek poleciła mi koleżanka ze studiów, która miała już doświadczenie. Wybór padł na joie litetrax 2in1.Wózek ten składa się jednym pociagnieciem taśmy na pół i zajmuje mało miejsca w bagażniku. Zależało mi na niskiej wadze spacerówki, dlatego tez nie zdecydowaliśmy się na opcje joie mytrax 3w1 jest dużo cięższa od mojego wyboru. W mojej opcji spacerówka waży około 10kg( kółka piankowe) i gondolka 2,85kg. Opcja mytax jest o 2kg cięższy.

I dlatego trzeba powoli pomyśleć o zamkniętym.
 
reklama
Ja nie. Ale właśnie biorę pod uwagę ten wózek. Czytałam dobre opinie.
Podlaczam się więc:)
Ja mam w domu. Kupiony w 2017. Generalnie ja jestem zadowolona tylko spacerówka zajmuje mega miejsce w bagażniku. Zresztą sam stelaż jest duży po złożeniu. Ale jesli nie potrzebujesz nigdzie wózka wozić to jest ok. Fajne koła wygodnie się prowadzi
 
Do góry