reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózeczki i foteliki

Chciałabym klasyczny wózek z czterema pompowanymi dość dużymi kołami. Na modę nie zamierzam się oglądać, chodzi mi o to, żeby był praktyczny. Musi też być lekki i łatwo się składać i mieścić do przeciętnego samochodowego bagażnika. Jeszcze kompletnie nie wiem co wybiorę, chyba sobie pójdę pooglądać po sklepach i wtedy zdecyduję.
 
reklama
My mamy wózeczek po synku o taki NOWOŚĆ WÓZEK+FOTELIK CAPRI SKRZAT KOŁA POMPOWA (3067913631) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. byłam z niego bardzo zadowolona wersja głęboka super spacerówka też do czasu kiedy nie chcieliśmy jeździć z dzieckiem przodem do kierunku jazdy okazało się że ma za miękkie amortyzatory i się ugina i była to straszliwa męczarnia że się nie dało jechać dlatego wózeczek poszedł do schowka a dla synka kupiliśmy inny lżejszy. Młody jeździł w skrzacie 10 mies.
Dla 2 maluszka mam taką lekką chęć kupienia czegoś innego ale po co tracić kasę skoro mamy ten w dobrym stanie.
 
Ja bym chciała jak najmniejszy po złożeniu (żeby nawet gondola się składała), jak najlżejszy wózek, ale z większymi kołami, nie takimi malutkimi plastikowymi. Nie przekonuje mnie też kubełkowa spacerówka, bo co jeśli dziecko wyrasta już z gondoli, ale samo jeszcze nie siada? No i oczywiście żeby cena była rozsądna, najwyżej kupię używany :tak:

Na razie chyba najsensowniej przy takich założeniach prezentuje się dla mnie Jane Muum Micro. Może macie jakieś inne typy?

JANE WÓZEK MUUM GONDOLA MICRO FOTELIK FOLIA TORBA (3084961428) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ja zachorowałam na coś takiego Cheetah co jest jednocześnie przyczepką. Ja raczej w ciasne miasto nie będę się pchać z wózkiem, bardziej potrzebuję czegoś terenowego na długie spacery (mam dwa duże psy). Oboje z mężem lubimy długie wycieczki rowerowe. Myślę, że to jest coś dla nas. Jak będę potrzebowała po sklepach pochodzić to będę bobasa w chuście nosić, chyba że uda się jakiś używany wózek od rodziny wyszarpać ;)
 
Ja tez bym chciala nosic w chuscie, ale na poczatku mysle, ze jednak mi nie bedzie za wygodnie... Jakos nie widze opatulania siebie i np. 2-miesiecznego malucha w chuscie na spacer przy -10... Bardziej sie nastawiam na wiosenne i letnie noszenie :) po domu maluszka mysle, ze bede nosic, ale na ulicy balabym sie poslizgniecia, itp.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam wózek po synku, tak więc cieszę się, że parę inwestycji typu wózek, łóżeczko itp. mi odpadną ;)
PHIL-AND-TEDS-sport-buggy-green-7-1060022.jpg
to jest wózek firmy phil&teds bardzo fajny i praktyczny, łatwo się go składa i mieści się nawet do małego bagażnika;)
 
SonySony, tez najpierw myslalam o Quinny buzz 4, ale jednak nie przekonuje mnie ta kubelkowa spacerowka... tzn. pozniej mi by nie robila roznicy, ale co jesli na poczatku przy przekladaniu z za malej juz gondoli maluch nie bedzie jeszcze samodzielnie siedzial?
 
reklama
Ja myślę o wózku Bebetto Luca z fotelikiem maxi cosi 3w1. Na allegro kosztują ok. 1500zł. Niedrogo, a przyjaciółka ma i chwali.
 
Do góry