reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
Ta. Jutro mam wstac o 6.00 rano do kąpieli w ich specjalnym plynie i o 7.30 mam byc gotowa i ubrana w szpitalną pizamke:) A chwile po 8.00 ciecie. Tak wiec dzis relaks i stres sobie poszedl bo cisnienie spadlo a jutro rano powtorka z rozrywki:)
 
No i po wizycie :-) Wszystko jest ok. Mały waży 3,5kg nie spieszy się mu. Szyjka elastyczna, rozwarcie ok 1,5 (więc bez szału ;) ) ale dłłłłuuugaaaa. Masaż szyjki kolejny zaliczony, oj ciężko było do niej się dobrać :-D No i najważniejsze GBS ujemny :-) Wyniki krwi tez poprawione, moczu też super - doktor śmiał się , że mam wyniki jak zdrowy chłop! :-D Zobaczymy dalej co z hemakrotytem(jak na kobietę w ciąży mam za wysoki ale w normie dla "normalnych" ludzi) a hemoglibinka piękna cały czas (13,2). Za tydzień wiadomo wizyta i jeszcze mam umówioną na 26.01 (więc prosze o dopisanie) no chyba , że nie dotrwam ;-) No i jeśli do tego 26 nie urodzę to myślę że zrobimy cc ze względu na wagę jeśli Tygrysiu będzie tak sobie rósł jak rośnie.
 
reklama
Do góry