reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
Sprite moim zdaniem nie można na zwolnieniu wyjeżdżać.

Od dwóch dni forum nie chciało mnie zalogować, więc zbiorowo: GRATULUJĘ UDANYCH WIZYT
 
Unita, Bada, Jezyk gratuluje udanych wizyt! :))))

Elutka gratuluje synka, jednak dobre miałaś przeczucie :)

Yggam mam nadzieje, że długo nie będą Cie trzymać w tym szpitalu. Pewnie krzywą cukrzycową Ci zrobią.

Sprite ja wyjeżdżam bo to jest chodzone L4. W poprzedniej ciąży też jeździłam.
 
Sprite - wyjazd na L4 teoretycznie (chyba, że powiadomisz ZUS/pracodawcę gdzie przebywasz - ale, że masz rodzinę na Majorce to raczej nie uwierzą). ;) Jeszcze zrobią Ci kontrolę z ZUS i będziesz miała niepotrzebny problem. Chociaż z drugiej strony.. zawsze coś można wymyślić o ile na fb się nie wrzuci zdjęć z wakacji. ;)


jezyk - co do witamin, ja się zdecydowałam na Feminovit + DHA. W składzie mają tyle samo DHA co np. te Femibion Natal 2, bardzo podobny skład a cena.. teraz są w promocji w DOZ za 23.73zł :)


A się pochwalę - szukając Mężowi leku na zatoki, znalazłam w naszej apteczce 2 opakowania Pregna Plus jeszcze z pierwszej ciąży :D Tak więc witamin mam w domu na ponad 4 miesiace (bo mam jeszcze próbki prenetal classic więc wykorzystuję) :) No i paredziesiąt złotych w kieszeni ;)
 
co do witamin, ja się zdecydowałam na Feminovit + DHA. W składzie mają tyle samo DHA co np. te Femibion Natal 2, bardzo podobny skład a cena.. teraz są w promocji w DOZ za 23.73zł :)

O tym wczoraj pisałam ;-)

Sprite, co do L4, to sama się zastanawiam :eek: Niby "chodzone", ale kontrola i tak może być, chociaż nie ogarniam tego, że mogą problemy robić za wyjazd na urlop :crazy:
 
agulqa - sama zobaczysz jak to jest ;) wyprowadzając się od teściów pakujesz wszystko szybko, gdziekolwiek byle już być na swoim. a potem wszystkiego szukasz.. a znajdujesz dopiero w najmniej spodziewanym momencie ;)
 
reklama
Do góry