reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Hej dziewczyny, wczoraj miałam pierwsza wizyte u nowego lekarza. Jest zdecydowanie lepiej, lekarz spokojny, niezbyt wylewny ;-) ale rzeczowy. Wizyta u niego wygląda zupełnie inaczej niz u poprzedniego. Jedno jest pewne , jestem spokojniejsza, nie czuje sie wystraszona . USG zrobione od ręki bez proszenia sie , na zdjeciu widac pęcherzyk troszke ponad 0,7 mm , serduszka nie widać bo ponoć to bardzo wczesna ciąża ale wszystko jest wporządku . Następne usg 14 czerwca :)
 

Załączniki

  • USG.jpg
    USG.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Ja niestety zamiast pęcherzyka zobaczyłam torbiel :-:)-:)-(
Nie powiem, ginka mnie trochę nastraszyła, nie widać na USG zupełnie nic, wpisała PODEJRZENIE ciąży, natomiast na macicy torbiel 34mm...
Powiedziała, że jakby mnie brzuch rozbolał, to szybko do przychodni albo do szpitala, bo może pęknąć ta torbiel, ale może się też wchłonąć i żeby być dobrej myśli.
Wyć mi się chce, chociaż sama siebie uspokajam, że to dopiero 5 tydzień i że jeszcze będzie Kropeczka...
 
Nulini - będzie dobrze, trzeba w to wierzyć do końca.Najlepszym przykładem dającym nadzieję jest demolka. Głowa do góry.

A kiedy masz się zgłosić na następną wizytę??
 
witam sie i ja ...troche nie pisalam bo niestety nie dzialo sie dobrze ..w piatek krwawilam dosyc sporo ,pozniej sie uspokoilo staralam sie nic nie robic bralam leki i lezalam bo chcialam dotrwac do niedzielnej wizyty,w szpitalu tutaj za wiele by nie zdzialali a tak spotkalam sie z swietnym lekarzem zrobil mi wszystkie badania i okazalo sie ze tez mam krwiaka ktory puscil krew w piatek jak narazie odpukac spokoj,choc moze sie to powtarzac..plaga jak wspomnialyscie !!! kropek jest ale mlodszy o 6 dni wiec serduszka jeszcze nie bylo..troche sie martwie czy aby napewno to tylko przesuniecie w czasie..a co do ruchu przy krwiakach moj ginek powiedzial ze kazdy lekarz ma swoja teorie on uwaza ze powinno sie chodzic ,ruszac bo wtedy gojenie jest szybsze..wizyta za 2 tygodnie wiec tez trzymajcie kciuki ...ja trzymam
 
jezyk, nie ustaliła mi wizyty, ale mówiła, że na wyniki cytologii się 2 tygodnie czeka, więc tak myślałam iść za 2 tygodnie z kompletem wyników badań...
 
Nulini przykro mi, a robiłaś może beta HCG ? Myślę, że powinnaś zrobić kolejne USG gdzieś za tydzień.
 
maya dobrze, że to krwawienie to tylko krwiaczek. Będzie dobrze

nulini to dziwne, że lekarz nie umówił Cię na następną wizytę:baffled::baffled: Czyli co masz robić?? Czekać?? Ale na co?
 
reklama
a ja trochę poczytałam o tych krwiakach( Krwiak w ciąży | parenting.pl ) i tez wyczytałam ze najlepszy sposob to duzo lezec wtedy sie wchlania a przy wysilku moze sie powiekszac i puszczac krew co z resztą zdarzyło się u mnie. Tak czy siak życzę wam dużo zdrówka i waszym fasolkom obyśmy niedługo mogły wszystkie cieszyć się zdrową ciążą :) trzeba być dobrej myśli :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry