reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Bada , Agus, Euforia, Demolka, Jezyk gratuluję udanych wizyt :))))

Nulini trzymam kciuki aby fasolka się pojawiła...

Maya, Groszq kciuki za pojawienie się serduszka...


Ja wczoraj byłam u gina i wszystko ok, serduszko bije i mam nadzieję, że już tak pozostanie. Dostałam L4 :)
 

Załączniki

  • 20140527_131400.jpg
    20140527_131400.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Gochson, jutro jadę na betę, nie robiłam, ale zrobię dla świętego spokoju... Też myślę, żeby za tydzień iść gdzieś prywatnie na USG...

jezyk, też mnie to dziwi, kazała czekać na wszystkie wyniki badań... A na USG powiedziała, że takie badanie to się powinno dopiero w 12 tc robić, bo wcześniej to bez sensu :szok:


Dziewczyny, a czy jeśli pójdę do innej przychodni do gina na NFZ, to będzie kręcić nosem?
Przed pierwszą ciążą chodziłam do przychodni blisko domu, ale tamta baba jest straszna, jak tylko potwierdziła mi ciążę, to więcej do niej nie poszłam, czy jakbym za tydzień "wpadła" tylko na USG, to będzie krzywo patrzeć?
 
Nulini możesz chodzić do ilu lekarzy chcesz. Jeden o drugim i tak nic nie wie. Idź do innego i zobacz co Ci powie ale najpierw zrób Betę.

Co do wysiłku fizycznego to uważam, że delikatny można ale nie ze wstrząsami. Dlatego zabroniona jest jazda na rowerze i na koniu. takich rzeczy lepiej unikać...
 
Ostatnia edycja:
Nulini jasne, że możesz, też tak robiłam. Po 1sze nie ma rejonizacji, po 2gie oni w przychodni i tak tego nie sprawdza, czy gdzieś już chodzisz. No i nie wiem czy możesz tak wpaść "tylko na usg", bo w większości przychodni niestety nie ma usg w gabinecie i umawiają na konkretny dzień. No ale możesz niby zacząć prowadzić ciąże, a jak uzyskasz info jakie chciałaś, wrócić tam gdzie chcesz ;P Kombinowanie, ale cóż ;)
 
groszq, z tym farbowaniem włosów to akurat nie przesada, przynajmniej ja w pierwszej ciąży nie farbowałam sobie, mamie też sporadycznie, żeby nie wdychać smrodu... W tej chyba nie dam rady zrezygnować z farbowania, bo włosy mam siwe jak u gołąbka :-(
no własnie ja mam pytanie jak to jest z tym farbowaniem...niestety tuz przed zapyleniem mialam lenia i mi sie nie chialo zafarbowac a potem nie minely 2 tyg i okazalo sie ze jest biedronka.to moja bardzo wyczekana pierwsza ciaza wiec w zasadzie wszystko zniose zeby bylo dobrze ale jeste stra siwa baba teraz...
 
No właśnie z tego co wiem to chodzi o to całe wdychanie... Jeśli farba ok, pomieszczenie z przepływem powietrza to raczej nie ma problemu. Możesz iść do fryzjera tylko ściąć włosy, a tam np. zaduch i smród farby i to nie jest zbyt dobre...
 
Nulini trzymaj sie kochana, pewnie to jeszcze za wcześnie, jak możesz to zrób betę tak jak radzi AZA777 i za tydzień spróbuj się gdzieś wbić na wizytę. Dla fasolki to jest bardzo dużo czasu u mnie z 0,7cm urósł pęcherzyk po tygodniu do 5 cm, będziesz miała wszystko jasne a tak się zadręczysz.
 
AZA, wiem, że jeden o drugim nie wie, tylko się zastanawiam, czy to nie będzie podejrzane, że nie byłam u niej 4 lata i nagle przyjdę :-p Czy się nie będzie czepiać czy coś :-D No rower sobie niestety daruję :-( Przynajmniej dopóki nie będę mieć pewności, co z tą torbielą...

Megami, w tej mojej przychodni właśnie jest USG w gabinecie i robi na wizycie badanie :tak: Dlatego w pierwszej ciąży poszłam do niej się upewnić :-D

Hexanka, dziewczyny mówią, ze spokojnie farbować :-D Ja w pierwszej ciąży nie farbowałam, bo nie miałam siwych, tylko lubiłam kombinować, teraz niestety mam siwe i muszę...

demollka, tak zrobię! :-D


Na betę lecę jutro rano. Przy okazji zrobię też resztę badań, żeby mieć z głowy.
A w przyszłym tygodniu pójdę do mojej przychodni do gina i zobaczę, co powie.

Bo w ogóle dzisiaj moja gin robiła mi USG przez brzuch, a właśnie z Tosią miałam tak, że przez brzuch nie było nic widać nawet w 6 tc, dopiero na dopochwowym wyszedł piękny obraz, a dzisiaj nawet nie zaproponowała dopochwowego...
 
reklama
Hexanka, no to wzięłam z Ciebie przykład i zapisałam się do gina :-p Wizyta we wtorek, czyli będzie 5 tydzień :tak: Tylko ja nie określę, kiedy stworzyliśmy Kropka, bo staranka były codziennie przez cały płodny tydzień :-p

niecierpliwie czekam na raport po dzisejszej wizycie ;-)))
 
Do góry