reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Dla Was dziewczyny wielkie gratulacje! Ciesze sie ze z bablami wszystko ok

A widzisz Tasia to ja myslalam ze cale badanie w 3d jest. Dlatego moj gin mi mowil ze wszystkie usg prenatalne itp bede miala u niego. Wiec pewnie jak wyjdzie wszystko ok to moze tylko za tez 129zl wykupie sobie w poznaniu badanie w 3d bez pomiarow, tylko pod katem pamiatki :-) jeszcze pomysle, dzieki za info :-)
 
reklama
Rozumiem Cię, bo ja się strasznie ucieszyłam jak mi kazała zmniejszyć dawkę - a i tak biorę większą niż Ty :-( no trudno, jak ma pomóc to lepiej brać jeszcze trochę, ale jednak steryd to steryd... Pocieszające jest to, że sporo kobiet w ciąży musi brać i jest ok :tak: a ulotki nie czytaj już bo naprawdę może przerazić :tak:
Moja mnie nastraszyła, że może do końca ciąży nawet będę musiała brać, echhh
 
emilchen no ja wlasnie czytalam w necie ze duzo osob bralo i dzieci urodzily sie zdrowe wiec trzeba byc dobrej mysli. Jak ma pomoc to trzeba brac.
 
Mój dzisiaj jedzie do Gd po zwolnienie dalsze dla mnie - miałam teraz przerwę 2-tygodniową bo musiałam być bez zwolnienia na egzaminie na mianowanego - egzamin zdany w piątek i teraz wracam na L4. Pracuję w dwóch miejscach, więc w jednym żadnych konsekwencji to nie miało, bo są wakacje, ale w drugim musiałam brać urlop :(

Gochson gdyby ryzyko było naprawdę duże to lekarze nie zapisywaliby lekką ręką takiego leku... praktycznie po każdym leku może coś być, nie można dać się zwariować :)
 
A to dzieciatko
 

Załączniki

  • 1405421433133.jpg
    1405421433133.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Właśnie dostałam maila z przychodni w której robiłam badania genetyczne (dot. testu pappa):

"Stwierdzono brak podwyższonego ryzyka wystąpienia aberracji chromosomalnych w oparciu o pomiar NT (przezierności karkowej) oraz test podwójny I trymestru (betahCG i PAPP-A)." Łiiiii :D
 
Do góry