reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

w mojej karcie ciazy mam wpisane ze polowkowe od 20 - 22 tygodnia :) dlatego lekarka mowi lepiej zeby bylo te 2 tygodnie starsze :) a za 4 tygodnie mam glukoze .

a powiedzcie mi co myslicie o komorkach macierzystych musze sie zdecydowac i nie bardzo wiem co robic;/
 
reklama
Verita - u nas to samo odnośnie imienia dla chłopca. Jak mi się podoba to P. kręci nosem, a jego pomysły są dla mnie jakieś słabe...

Odnośnie ceny ja płaciłam za USG połówkowe 170 zł ( tyle samo, co za genetyczne w 12 tyg).
 
Ale mamy dużo chłopców! Gratuluje dziewczyny i chłopców i dziewczynek, kurcze chyba faktycznie wojna będzie :-)

eve 300zł??:szok: ja płaciłam za połówkowe 90zł a chodzę prywatnie cały czas. Ja byłam w skończonym 21 tygodniu.

BB_Anna masz 2m faceta? To synek za tatusiem pójdzie to będzie niezłe ciacho :-D
Ja mam 180cm a mój mąż 178cm więc myślę że córcia też będzie wysoka choć mam nadzieję że nie tak wysoka jak ja bo to buty na obcasie rzadko noszę przez to :-)
 
Wróciłam po godzinnej wizycie :) Mam piękne zdjęcia, pięknego zdrowego chłopca :) Wszystkie narządy na swoim miejscu, rozszczepu brak, mały się powiercił trochę i ciężko było złapać wszystko. Ale dla potwierdzenia mam zdjęcie fifolka :-D Gin mówi, że jest trochę większy niż norma, ale to akurat nic złego, waży 465g :-) Z szyjką ok, tylko łożysko mam nisko, ale mówi, że jeszcze może się podnieść. W razie czego wiadomo jak jest i przy porodzie trzeba uważać. Dał mi namiar na 3d więc będę się umawiać tylko nie wiem sama jeszcze na kiedy ;-) Ale jestem szczęśliwa :) A no i jeszcze udało się, że mama mogła być ze mną i pooglądała sobie wnuka z szerokim uśmiechem na twarzy :-) Teraz tylko czekam na mężusia, żeby mógł sobie zdjęcia pooglądać :-)
 
Ja już trochę przytyłam ,mam 7 kg na plusie z wagi 56 kg na 63 kg przy wzroście 168 cm.
Najlepsze jest to że nie obżeram się uważam na to co jem unikam słodyczy (choć je uwielbiam ). niestety mam tendencje do tycia i zwolnioną przemianę materii bo przed ciążą jadłam bardzo mało.
 
małkus - tak ma dokładnie 200 cm :) Wielki chłop :) Ja mam 172 cm więc synek powinien wyrosnąć.
Aczkolwiek P. cały czas mówi że 2m to za dużo, w życiu przeszkadza, bo wszędzie za nisko, za krótko itp. że idealnie byłoby 190 cm :-)

marta_a26 - gratuluję zdrowego synusia :)
 
Marta ciesze sie ze synus jets zdrowy no i jaki duzy:-) ja tez dzis mam prenatalne a jestesmy dokładnie w tym samym tygodniu ciazy wiec zobaczymy ile moj wazy;-) noo i pozniej koniecznie wstaw zdjecia :-)

u mnie jak na razie 2kg na plusie ;-)
 
reklama
Do góry