reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

mMarta
jmiałam 11,4
ja w ogóle zazwyczaj mam dość nisko bo 12-12,5. Taka mam urodę, ale teraz lepiej by było mieć wyższą. Gin dał mi chela fermed plus, bez recepty i jestem w szoku bo zawsze na receptę dostawałem.
Sylwia
przynajmniej niespodziankę będę miała. Moja siostra w ogóle nie chciała wiedzieć do końca:-D
najważniejsze jest zdrówko bo kocha się i dziewczynkę i chłopczyka tak samo mocno.
 
reklama
Kari mi gin nie chciała powiedzieć o płci w 14 tyg ciązy bo mówiła że to za wcześnie, ale dobrze że z szyjką i dzidzią okej :)
 
Jestem po piątkowym USG połówkowym.

Chłopiec pozostał chłopcem, widziałam jajeczka, więc już pewne jest że będziemy mieli synusia :)

Wszystkie parametry w normie. Każdy pomiar wstrzeliwał się w 22-23 tydzień a byłam dokladnie 23t-1d.
Ostatecznie wyszło że chłopak waży 528g. Narządy są, kręgosłup cały, serduszko zdrowe. Buźka śliczna, bez
żadnych rozszczepów. Widzieliśmy w 3D :) Generalnie dzidzia jak malowana i zdrowa!

Co ciekawe ginka powiedziała że moja morfologia super.
Mimo obniżonej hemoglobiny i hematokrytu , to na ten etap ciąży wyniki są dobre.
Jedno co to że mam za wysokie TSH niestety i mam zmienić endokrynologa na takiego typowo
od ciężarnych. Zarejestrowałam się dopiero na 16 października, no ale co zrobić, poczekam.
 
reklama
Gratulacje kobietki! Ja miałam iść na polowkowe za tydzień ale udało mi sie przełożyć i idę w czwartek na 17, ale sie cieszę, doczekać sie nie mogę :) aaaaaaaaaa....... Ja niestety dziś dobrze sie nie czuje, mam za tydzień badania tsh a jutro moze uda sie do internisty bo dziś kiepsko, prawie cały dzień miałam ciśnienie, jak dla mnie niskocisnieniowca 135/83 to wysokie :( co mnie zmartwilo :(
 
Do góry