reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
a to ja jeszcze dodam swoje zaległe sprzed 3 tygodni
k3ngit.jpg
tutaj kręgosłup
zxog3c.jpg
i hejka:)
23wus20.jpg
a Wasze maluchy...cudaśne!!! A siusiak jak siepatrzy!!! Jesli dobrze patrze...:)
 
hej ja dzis byłam u gin na wizycie

samo badanie ale wszystko ok

pzytyłam 2 kg od poczatku badani ok tylko po badaniu lekkie plamienie mialam ale przeszło już .

a i termin porodu mam na 26 styczen 2014

nastepna wizyta 10 wrzesnia z usg połowkowym
 
Kerna jakie cudne zdjęcie!!!! :-):-):-):-)

Blondi super, że wszystko ok!

Trzymam kciuki za kolejne wizyty!!
 
Kerna super zdjecia i maluszek :-)nasz tez tak łapke pokazał ;-)
Blondi super wiesci :tak:

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :-)

jejciu jak ten czas leci u mnie wizyta juz za tydzien w czwartek :szok:
 
reklama
My z Maleństwem już po usg.. Dzidziol pięknie się rozwija.. Kość nosowa obecna.. NT 1,7 przy CRL 68,5 mm. Lekarz mówił że nie ma się do czego przyczepić.. Żołądek, cztery kończyny , kręgosłup i pęcherz są ..serducho pięknie bije ;) tylko płci jeszcze nie znamy.. ale to nieważne.. najważniejsze że wszystko ok .. uspokoiłam się trochę.. a i termin porodu przesunął się na 17.02.2014 ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry