reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
hai24 kochana bedzie dobrze , leż i słuchaj tego co mowi lekarza a wsyztko zakonczy sie dobrze !!!! wiem co to znaczy lezenie do konca ciazy i a swiadomosc ze w kazdej chwili moze sie cos stac ... ale musisz nastawic sie an pozytywne myslenie bo ono bardzo duzo pomaga !!! kochana trzymaj sie dzielnie dla maluszka , bedzie dobrze .. bede za was trzymac kciuki ;-) i głowka do gory !!!
 
a ja pojechałam dziś na izbe przyjeć do szpitala bo brzuch mnie wczoraj zaczął kłuć calusieńki i 3 dzień nic się nie ruszało wiec już maż mnie zawiózł bo mówi że choroby psychicznej się nabawię
na szczęście wszystko ok no mam stan zapalny dostałam jakieś globulki luteline i spazmolinę ale pokazał mi lekarza na usg że serce bije wszystko gra i się uspokoiłam
 
Ostatnia edycja:
hai24 kochana lez i odpoczywaj,a wiem ze się da bo sama lezalam w poprzedniej ciąży do 5 mesiaca,jak piszesz dla maluszka wszystko się zrobi

Grzechotka dobrze ze pojechalas ,spokojniejsza jestes
 
hai trzymaj sie! i to nie towja wina, nic nie zrobilas! musisz wytrwac jak najdluzej:) ale powiedz mi nie mozesz w ogole wstawac? moja kolezanka miala pessar i wtedy juz dwojke dzieci i sporo sie ruszala i donosila ciaze do konca:)
 
cześć

Dziekuje Wam bardzo za słowa otuchy .
happymama jestem w 17 tygodniu ,
Beti nie moge chodzić tylko do wc ponieważ nie dość że mam krążek to jeszcze miałam surcze ! :( na wypisie ze szpitala mam napisane że trafiłam z zagrazającym poronieniem !

Powiedzcie mi jeszcze jaki macie kolor moczu bo ja juz przewrażliwiona jestem ( mam przeźroczysty) i nie wiem czy tak może być... co prawda wcześniejsze wyniki miałam dobre i w tym tyg znowu zrobie ale nie daje mi to spokoju !!

Najbardziej mnie dobija to że nie umiem myśleć juz racjonalnie wszytskim sie przejmuje a to nie dobrze ! boje sie powtórki z rozrywki ! Wiem jaką miałam depresje po porodzie Nikusia nie moglam sobie tego wybaczyć ... a teraz sie juz chyba jakieś nerwicy nabawiłam
 
a Nikusia w ktorym tyg urodzials? 17 tydzien to jeszcze wczesnie niestety i nie dziwie ci sie, ze jestes podlamana! a przezroczysty mocz powinien byc:) moze miec rozna barwe w zaleznosci od tego iel wypilas plynow wczesniej. powinien byc zoltawy, zloty i klarowny
 
Hai kochana kolor moczu zalezy od tego ile czego pijesz .. jesli pijesz duzo wody to bedzie jasneijszy a jesli wiecej herbaty to bedzie ciemniejszy ... tak mi kiedys powiedziała kobita w laboratorium bo tez przyszłam z moczem na badanie i miałam najciemniejszy ze wszytkich i sie martwiłam ..
kochana głowka do gory bedzie dobrze zobaczysz !!!
 
reklama
Nikusia urodziłam w 27 tygodniu... i teraz jak wszyszły takie problemy wszytsko wróciło ten strach jest nie dowytrzymania !! Tyle dobrze że mi te skurcze ustąpiły ale oczywiście biore wszytskie te leki na podtrzymanie i to działa rozkurczowo!! Więc leże leże aż odleżyn dostane !! Jeszcze tak mnie troszke pociesza to że poczułam juz maluszka i kilka razy na dzień czuje jak sie tam wierci .. Szczerze nie myślałam wcześniej że juz tak bardzo kocham to moje dzieciątko !!
 
Do góry