reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
ja wczoraj byłam na wizycie u gin samo badanie bo usg bede miala 25 wrzesnia ;)juz sie doczekac nie moge

a tak to wszytko ok szyjka ok ,posłuchałam dzidzi serduszka ,zmierzyli mi cisnienie tez ok , waga 1,7kg na plusie od ostatniej wizyty,
witamin jeszcze mam nie brac i dostałam skierowanie na krew i mocz . i to chyba tyle
 
Świetnie Blondi, że wszystko dobrze :) Serduszko bije i to najcudowniejszy dźwięk pod słońcem :-) Teraz tylko trzeba czekać, żeby ujrzeć maleństwo :)
 
bardzo chciałam napisać, ale miałam gości!

uffffff

moja dzidzia jest zdrowa - serduszko zdrowe, mózg dobrze rozwinięty, nóżki, rączki są, kręgosłup też ok - jestem bardzo szczęśliwa bo cieszę się że zdrowe - niczego więcej nie pragnęłam.

i już wiemy co rośnie mi w brzuszku! będziemy mieli synka - tak jak czułam od początku, i tak jak wszyscy dookoła mówili:) możemy zabierać się za zakupy!

dziękuję za kciuki! dały efekty! dziś idę na kontrolę do mojej Pani doktor, bo wczoraj miała usg!
 
Ekstra Dzasti :-) Gratulację syneczka :) Widzę, że jest nas coraz więcej ;-) Najważniejsze, że mały zdrowy, to od razu daje taki pożądany spokój :)
 
tak marta odzyskałam spokój:)
Katia mamy dwa typy, nie chcę tu zaśmiecać wątku, spotkamy się pewnie na głównym:-)
 
ja mam dzis spotkanie z polozna, ale tutaj tylko cisnienie i mocz sie bada,moze tetno posluchamy ale to chyba za szybko, i takie t0o wizyty u nas malo stresu:-D
 
reklama
Do góry