reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Ja po wizycie i KTG... łożysko idealnie pracuje, na poród się nie zanosi bo dziecko ponoć jeszcze wysoko :wściekła/y:. Skurczów JAKICHKOLWIEK brak, klocek waży 3400. A dwa tygodnie temu ważył 2700 - co oznacza, że jak tak dalej pójdzie to ponad 4 kg wybije:dry:.

Wody mi się sączą, ale tak leniwie, że nawet nie warto się tym przejmować. Modlić się trzeba żeby wreszcie chlupnęło raz a porządnie. Jak już mówiłam - będę w tej ciąży jak słonica dwa lata chodzić :dry:
 
reklama
haha Rysia nie życzę Ci zostania mamą słonicą :-D

U mnie w rodzinie jak babeczki się zabierały za wywoływanie metodami seks, schody itd...to zawsze działało , próbuj :-)

Ja też po wizycie i tak jak sądziłam, nie zapowiada się na rychły poród. Główka jeszcze wysoko. Także najbliższe dni odpadają, a i dostałam czopki bo nawiedziło mnie jakieś cholerstwo, a tak liczyłam na nocne harce z mężulkiem :wściekła/y:
 
Ja też po wizycie, ale nic ciekawego się nie dowiedziałam - sprawdziła tętno małej - i serducho bije jak dzwon :) pobrała mi wymaz na posiew (GBS) trochę późno ale co tam lepiej późno niż wcale (wynik podobno będzie 7 maja - ciekawe czy dotrzymam????) ;-) Wyniki (krew i siuśki) ok ... wszystko w normie, tzn są małe odchylenia, ale kto ich nie ma :-);-)
 
Rysia, a sączenie wód nie jest inebezpieczne? Nie jest tak, że jeśli jest jakaś dziurka to może dojśc do zakażenia płodu?

Wypisali mnie!!! Rano mały jeszcze napędził mi stracha, bo po podłączeniu tętno skakało parę razy od 135 do stu kilku...Położna już sobie odnotowała że zwalnia, ja przerażona. Ale przesunęła głowicę w inne miejsce i wróciło do normy. Potem jeszcze raz zrobili mi ktg i już było ok wszystko. Może sobie tą pępowinę gdzieś przycisnął. Ale mało brakło zebym została...
 
mavika - lekarz stwierdził, że takie sączenie jest nie groźne, bo widocznie przeciek jest mały i pęcherz może się sam zregenerować. Kazał się zgłosić dopiero jak poleci minimum szklanka na raz:dry:
 
reklama
witam po dzisiejszej wizycie
mała (chociaż nie taka mała) waży ok 3500 :szok:
i właśnie się przekręciła i jest w pozycji twarzyczkowej :-( czy któraś rodziła dziecko tak ustawione?? help, bo nie wiem co to tak naprawdę oznacza :no:
 
Do góry