reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

ninnette co za ciul pazerny!!durnowaty jakis!!nie mial odwahi powiedziec ze bierze w.lape za.wskazania do ciecia!! slow brakuje!!

ja tez po wizycie....oczywiscie standardowo w wisielczym humorze...chxe juz urodzic...mam dosyc straszenia czy jak to nazwac...
szyjka ok ,rozwarcia brak
znowu problem z waga malej:-/ wyszlo ze wazy 2580g i wymiar brzucha 3 tyg.do tylu....ostatnio w szpitalu na innym sprzecie wyszlo (2 tygtemu) ze wazy 2650g. i brzucj ok.Teraz znowu wychodza jakies skrajne wymiary.Mam isc na przeplywy .I zglaszax sie na ktg raz w tygodniu...

mam juz dosyc
 
reklama
Ninnette to się w głowie nie mieści :szok: takie zachowanie lekarza śmierdzi prokuraturą...
jedno jest pewne napewno bym nie zapłaciła... 3500 to w ogóle kwota z kosmosu....
nie wiem co mam Ci radzić ;/
 
Ninette zawołał normalnie jak za poród w przywatnej klinice gdzie za taką kasę Cię jeszcze w pickę pocałują na do widzenia! Trzeba mu było powiedzieć, że ma ci napisać oświadczenie że każe Ci rodzić naturalnie na własną odpowiedzialność. A jak nie, to idziesz rodzić gdzieś indziej i nie zostawisz tak tej próby korupcji. Najczęściej wtedy zmieniają zdanie.
 
Noelle, właśnie! Niemożliwe, żeby dziecko w brzuchu było szczuplejsze, niż 3 tyg. wcześniej. Może teraz główka była odwrócona w taki sposób, że dała mniejszy obwód? Albo brzuszek?
 
ja też dziś po wizycie, leżenie jednak przynosi pozytywne efekty:tak: szyjka skróciła się tylko 4mm,ale jeszcze bezpieczna, brzuszek się podniósł, więc bąbel już nie jest tak nisko, waga 2200g, więc ok jak na 34tc, trochę mały ma brzuszek mniejszy niż powinien, ale nie ma paniki, bo to tylko tydzień różnicy:-) no i mam wytrzymać jeszcze 2 tygodnie, ale już mogę po domku sobie chodzić:happy:


trzymam kciuki za pozostałe wizytujące;-)


Noelle,
wyluzuj, im dłużej dzidziuś w brzuszku tym ma większe szanse urosnąć, a ty już niecierpliwa! mój szkrab też ma mniejszy brzuszek o 1tydzień i komentarz p. doktor -gigantem zatem nie będzie:-D


Ninnette,
nie ulegaj, bo koleś tak właśnie żeruje na biednych ciężarówkach, a jak kolejne ulegają to domino leci... w Polsce akurat ciężarne mają prawo do bezpłatnej opieki medycznej, więc jeśli masz wskazania do cc to niech się buja!
 
Noelle, właśnie! Niemożliwe, żeby dziecko w brzuchu było szczuplejsze, niż 3 tyg. wcześniej. Może teraz główka była odwrócona w taki sposób, że dała mniejszy obwód? Albo brzuszek?

i twgo sie trzymam ze inaczej sie ulozyla.Powiem wam ze jestem juz zmeczona tymi pomiarami.Wiecznie cos nie tak...chce urodzic juz.Ale na przeplywy ZNOWU pojde .

aaaaaa..wogole do szpitala chcial mnie klasc zeby mi tam tw przeplywy zrobili.(a robili mi w szpitalu 2 tyg temu i bylo ok)Nie dalam sie.To nie na
moje nerwy.Pojde prywatnie .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ninnette nie daj się takiemu bucowi. Zapytaj go czy Ci wystawi rachunek (FA VAT, paragon czy coś w tym stylu)???? A powiedz mi jeszcze gdzie ten Dr przyjmuje??? Ja bym tego tak nie zostawiła, ten facet jest bezczelny i tak jak dziewczyny pisały to jest jawna łapówka. Możesz temu Panu powiedzieć, że jeżeli mu zapłacisz i tego nie zgłosisz to będziesz podlegała pod odpowiedzialność karną tak samo jak on. Takie sytuacje trzeba zgłaszać http://www.cba.gov.pl/portal/pl/4/444/Zglos_korupcje_telefonicznie.html

Noelle nie przejmuj się tymi pomiarami, pewnie źle zmierzył bo mała raczej nie schudła :szok:
 
Do góry