reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Ewusia12 - ja jestem z Wawy, rodziłam na Żelaznej (św. Zofii) 2 lata temu - na izbie przyjęć (!) :angry: ale.. nie zamieniłabym tego szpitala na żaden inny!Choćbym tym razem miała urodzić w korytarzu :-D
Niezbyt dobre znam za to opinie o Inflanckiej, Karowej i Międzylesiu.

Tylko że na Żelazną dzwoniłam ale zapisy dopiero były hen hen daleko... A nawet teraz mogłabym zmienić szpital i spróbować się zapisać? Chyba już za późno... Boże Zosia była cudna a tu porażka na każdym kroku. Jeszcze będą kazali rodzić sn a cesarkę miałam 14 mies temu...:no:
 
reklama
Ewusia12 - sorki, może moja odpowiedź była niewiele wnosząca, bo ja tam w sumie tylko rodziłam, więc nie wiem, jak jest z prowadzeniem ciąży... A do gin. chodzę tylko prywatnie - choć to lekarz, który kilka lat temu pracował w św. zofii (dr Jacek Szulc).
 
Gratuluję udanych wizyt! Cudne malutkie osóbki rosną :)

U mnie też wszystko OK - w czwartek miałam usg. Na początku badania Dzidzia ssała kciuka :) I już na początku badania łzy mi popłynęły! Mierzy całe 5,1 cm, serduszko bije 176 ud/min. Wiek ciąży zgodny z OM. Wszystko super :)
 
Piekne te wasze bobaski dziewczyny. Gratulacje wszystkich wynikow.
Ja swoje badania mialam w srode. Malenstwo krecilo sie jak oszalale, ale na szczescie udalo sie zrobic wszystkie pomiary. Wiec ma prawie 7 cm dlugosci, i wiekszosc z tego jak stwierdzila sama lekarka to dlugasne nogi. Przeziernosc 0,64 i kosc nosowa stwierdzona. Tak sie ucieszylam ta przeziernoscia, ze jak dwa dni pozniej lekarka zadzwonila z wynikami krwi to trwalo to troche zanim sobie przypomnialam, ze sa dodatkowe wyniki :) Acha no i malenstwo pokazalo cos tam nam miedzy nogami. Oczywiscie tak wczesnie nie jest to jeszcze 100% pewne, ale ja naprawde od poczatku ciazy czulam, ze jest zupelnie inaczej niz z Lotta i ze to musi byc chlopiec :) No i najprawdopodobniej bedzie :)
 
reklama
Oj ja też a zwłaszcza mój mąż, syn to jego marzenia i chciałabym je spełnić, ale jak będzie dziewczynka na pewno będzie równie kochana.
Feelfine super wieści :)
 
Do góry