reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Och jakie śliczne maluszki:-)

Och Aśka widzę że Ty też nie najlepiej trafiłaś... Ja po swoich przeżyciach to na pewno do prywatnego ide...
 
To tak jak ja ze swoim.... Niunia do mnie, no ludzie...:szok: Jeszcze taki obleśny okularnik...

Już co raz częściej się zawodzę na ten szpital na Inflanckiej, może jakaś jest z Warszawy. Ale do Św. Zosi to ma daleko....
 
Olga super wiadomosć!!!

Gosiulek śliczne foto!!

Aśka no nie wiem co powiezieć. Tym lekarzom cos ostatnio chyba odwaliło, że są tacy wredni...
Najważniejsze że maluszek prezentuje się świetnie!
 
Dzięki, dziewczyny! i tez się cieszę, że już wszystkie napływające wieści są pozytywne :tak:
Ewusia12 - ja jestem z Wawy, rodziłam na Żelaznej (św. Zofii) 2 lata temu - na izbie przyjęć (!) :angry: ale.. nie zamieniłabym tego szpitala na żaden inny!Choćbym tym razem miała urodzić w korytarzu :-D
Niezbyt dobre znam za to opinie o Inflanckiej, Karowej i Międzylesiu.
 
w koncu pisze mimo iz na usg bylam we wtorek ale taka zabiegana
otoz bylam i w koncu widzialam skarbeczka jsy cudny pod kazdym wzgledem, niestety nie dali mi za duzo poptrzec ale skal jak maly dzikus wiecej mezus sie napatrzal niz ja, niestety przez to ze tak bardzo sie ruszal nie dalo rady zrobic badan na syndrom down'a beda mi robic badania krwi ale nie martwie sie nie jestem w grupie wysokiego ryzyka Z pierwszym dzieckiem nie mialam tych badan tylko badania krwi wiec powinno byc ok.
Niestety jak to w UK zbyt wiele mi nie powiedzieli oprocz ze wszystko okay.
Maialam wstepna konsultacje odnosnie tego jak chce rodzic bo pierwsze bylo cesarka jest pare za i przeciw sama nie wiem jeszcze mam czas. a ponizej zdjecie :) nastepnego usg w styczniu ale pojde w Polsce na swieta :)
scan.jpg
 
reklama
Dziewczyny wasze bobasy są cudowne i ciesze się, że same dobre wiadomości mogę przeczytać. Ja już się nie mogę doczekać wizyty a to jeszcze tyle czasu (26.11). W poniedziałek odbieram wyniki testu PAPP-a ale nie stresuje się bo USG wyszło bardzo dobrze.
 
Do góry