reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Perełko bardzo mi przykro ...
Nanulika współczuję tego, co przeszłaś, jesteś bardzo silną kobietą

Co do kwasu foliowego, to mi lekarka zaleciła dodatkową dawke przez odklejoną kosmówkę + witaminy standartowo
 
reklama
Kochane byłam na usg, dopiero o 13 i jest serduszko! USG pokazało to co na moim wykresie 6tc i 6 dni :) 0,89 cm a więc chyba 9 mm :) Jestem przeszczęśliwa, trochę w szoku, ale szczęśliwa. Jak to możliwe, że takie coś ma miejsce. Niesamowite to! Oby wszystko było dobrze do końca.
 
a ja dopiero 19.10 ide :(:( nie wytrzymam
ale brzuchol rośnie ;o masakrycznie
w I ciązy taki miałam gdzieś pod koniec 5 mc a teraz 9 tydz leci a wzdecia nie da sie nie zauwazyc

 
Ja dzis po pierwszej wizycie u poloznej- i tak jak myslalam szalu nie bylo tylko duzo papierow zwazenie zmierzenie cisnienie i mocz w tej kwestii wszytsko ok ale oczywiscie ja usatysfakcjonowana nie jestem jak zapytalam kiedy moge zaczac probowac doplerem serduszka sluchac to powiedziano mi ze tym domowym to od ok 20tc, przy pierwszej ciazy slyszalalam juz ok 11tc i mam zamiar teraz tez probowac.
Sembonzakura- ty szczesciaro! mi tez brzuch wywalilo ale date ostatnie miesiaczki dobrze znalam wiec szkoda ze twojego postu nie przeczytalam przed wizyta :-)

Chmurka84 ja teraz tez mam brzuch taki jak mialam w pierwszej ciazy w okolicach 16-18tyg

A co ciekawe juz mi powiedziano ze bede miala dodatkowa konsultacje dotyczaca rodzaju porodu bo pierwsza byla cesarka wiec teraz automatycznie biora pod uwage cesarke- ja oczywiscie tez

Teraz czekam na list ze szpitala z data usg i badan krwi
 
reklama
gratuluje udanych wizyt

perelka- bardzo mi przykro, trzymam mocno kciuki by twoje male szczescie szybciutko do ciebie wrocilo i zostalo na cale zycie

tez mysle dzis co u dzewelajny...???
 
Do góry