reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Ewusia12 tez tak myśle ;p dzis wstalam z pozytywnym nastawieniem ;) nooo przed nami jeszcze tyle czasu ale znając życie zleci szybciutko :)
 
reklama
Oj mi w pierwszej ciąży tak się dłużyło:) każdy dzień liczyłam:p ale teraz mam rocznego berbecia to mi spokoju nie daje;) zaczyna chodzić powoli:) a ja biegam za nim:)
 
Wiecie co dziewczyny? Macie rację z tym pozytywnym myśleniem. Od dziś myślę pozytywnie. Nie napalam się na 100%, bo różnie może być, ale myślę pozytywnie!!!
 
Ewusia12 no to Tobie już na pewno zleci ten czas;p z drugim dzieciaczkiem biegającym po domu... :)
Mavika mam tak samo, musi być dobrze :))) !!!
 
Ewusia - ja to ciebie podziwiam ze tak szybciutko się zdecydowałaś :tak::tak::tak:, dla mnie jak młody miał rok to był najgorszy okres bo oczy trzeba było mieć wszędzie :-p:-p:-p
 
no jak na koniec października to już z całą pewnością będzie słychać serduszko :-) ... to ja w takim razie trzymam kciuki za wytrwałość do wizyty
 
Lorelain Oj dzięki:) oj tak cały czas oczy dookoła głowy:) Ale bardzo się cieszę z małej różnicy wieku. Ignaś uwielbia dzieci.. Mam nadzieję że będzie miał siostrzyczkę:) Wiem że będzie ciężko ale nie wyjdę z pieluch i wszystkie akcesoria i ubranka mam:)
 
Ewusia - jak sie zapytałam wczoraj synka podchwytliwie ( nie chciałam mu mówić ze jestem w ciąży) czy chciałby mieć braciszka albo siostrzyczkę. Na to oznajmił mi że tak, dwoje rodzeństwa. No to ja się go pytam czy wtedy oddałby by im swój pokój, a on na to po chwili myślenia: " nie mamusiu, ty oddasz swój pokój a ja biore kota" :-D:-D:-D
 
Lorelain oj jakiego masz fajnego synka! Mojemu to nie mam co mówić i tak nie zrozumie:p Ale wiesz, jak widzi inne dzieci to wystawia raczki i chce się przytulać.... :-) pieszczoch i cygan


Dwoje rodzeństwa?:D to może bliźniaki będą :D W gdańsku wczoraj urodziły się czworaczki a rodzice mają już trójkę:D
 
reklama
Do góry