reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Hej dziewczyny :) Jestem tu zupełnie nowa, gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom :) Ja jestem po 3 testach, każdy z 2 krechami, okresu nie ma, a zawsze był książkowo i po wizycie u lekarza, który przy badaniu ginekologicznym wyczuł rozpulchnienie czy jakoś tak i po teście beta, robiłam go około 4 dni temu i wynik 280mlU/ml. mam nadzieję, że to ciąża bo bardzo bym chciała dzidziusia, staram się myśleć pozytywnie oby było okej,, We wtorek znów do ginekologa po skierowanie na USG :-)
Pozdrawiam ciepło ! :-)
 
Witamy na forum kasiafr!

Oby Usg pokazało piękną fasolkę, która zamieszkuje w twoim bezpiecznym domku:) I spokojnych 9 miesięcy życzę :)
 
Bardzo dziękuję :) oby było okej, nie wiem jak wytrzymam.. wczoraj rano zobaczyłam jakieś upławy dziwne i po poludniu pobieglam na szybko do innej lekarki, przepisala mi globulki ( jakas infekcja mnie dopadla) i popsula mi humor trochę.. ze nic nie wiadomo czy to ciąża, że to może być ciąża pozamaciczna, że wynik beta nie jest jednoznaczny itd.. ehh :-(

Również życzę spokojnych 9 miesięcy.... :-)
 
Kasiafr - stanowczo poszukał sobie dobrego lekarza, poczytaj opinie na internecie, może tutaj na forum regionalnym coś Ci podpowiedzą. Dobry lekarz w czasie ciąży to podstawa, a ty poszłaś do jakiejś francy. Po pierwsze jak Ci może jakikolwiek lekarz gadać o ciąży pozamacicznej bez badania USG. Juz nie wspomne że nie ma żadnych podstaw żeby tak twierdzić. Upławy w ciąży są normalne i możesz mieć ich duzo więcej niż zwykle miałaś. Jak miały jakiś kolor niepokojący to powinna zrobić Ci wymaz z pochwy najlepiej i byłoby wiadomo czy masz bakterie czy nie. Nawet jeśli masz to się tym nie martw, dzidziusiowi nie zaszkodza i szybko sobie je wyleczysz. Możesz sobie też zrobić w laboratorium na własną rękę badanie moczu, kosztuje grosze a będziesz wiedziała że wyjdą jakieś bakterie czy nie. Mam nadzieje że troszkę Ci pomogłam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Bardzo, dziękuje :)) Tak sobie myślę, ze nie ma powodu, żeby było coś nie tak i musi być dobrze :) Mąż się też wkurzył, że do niej poszłam.. ale we wtorek idę już do mojej ginekolog, która jest zupełnie inna :) ufff i inaczej podchodzi do ludzi :) a skoro są dwie krechy ( wczoraj jak wrocilam od niej znowu zrobilam test ) to na pewno jest dzidzius :)
 
kasiafr - ciąża pozamaciczna trafia się bardzo rzadko, przeważnie towarzyszy temu ogromny ból i wtedy ląduje sie w szpitalu a oni po badaniu USG stwierdzają że to np ciąża pozamaciczna. Poszłaś po prostu do jakiegoś konowała a nie lekarza. Niczym się nie przejmój, wszystko jest na pewno dobrze. Podaj swoje dane biedroneczce do tabelki majówek i ciesz się ciążą :tak::tak::tak:
 
dzięki Lorelain jesteś kochana :-) jak narazie to mój pierwszy dzień tutaj, już podam :) muszę tylko ogarnąć, co, gdzie i jak :p
 
reklama
Lorelain dobrze mówi:) nie ma co się martwić jak jeszcze USG nie zrobiłaś;) W ogóle dziewczyny pozytywne myślenie!!!:) Twoja fasolka doskonale wiedziała gdzie się ma zadomowić. Mówię Ci pewnie już tam nieźle się umeblowała:p Łóżeczko ma wygodne:)

Ach jak patrze na forum Wrześniówek 2011 i te zdjęcia Bobasków;) ah jeszcze 8 miesięcy!!:)
 
Do góry