reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Zapominajko, oby więcej takich wieści. To dziwne, że według suwaczków dziecko ma ok. 6 mm a tu nagle dwa razy większe! Moze jest błąd w suwaczkach....

Hej Hej kochane!!!
Tak wiec po wizycie wszystko dobrze:D Fasol piękny i dorodny z rownie sprawnym serduszkiem:D

Gratuluję pięknego Fasola :-D

Serduszko pięknie bije. To moja pierwsza ciąża i myślałam, że zobaczę tylko jakąś np. kropkę na monitorze wskazującą bicie serca a tu normalnie dzieciątko i widzę jak mu serce wali :-)))
Kolejna wizyta 2 października.

Gratuluję :-D super wieści

Zazdroszczę Wam dziewczyny... :)
 
Ostatnia edycja:
Hej Hej kochane!!!
Jestem:D
Do domu wrociam dopiero o 13 i pierwsze co poszam spaaaaaac:D

Tak wiec po wizycie wszystko dobrze:D Fasol piękny i dorodny z rownie sprawnym serduszkiem:D Z USG wiekowo na 7 tygodni i 3 dni więc ponad norme:D Zdjecie wrzuce jutro jak dojde do siebie po nieprzespanej dobie:/
Zapominajko!! Widze że i ty masz dorodną fasoeczke:D
Super wiesci :-D
 
A propo rozmairu maluszka i tego co dziewczyny wyżej podawały mój ma 7 mm. Ciąża 7 tydzien, zapominajka ma 8 tydzień a z tego co wiem z 7 na 8 tydzień dziecko podwaja swoją wielkość więc by pasowało hehe.
 
Witajcie
jestem "nowa" nie do końca świeża ale mam nadzieję, ze miło przyjęta :-)

ja miałam usg 05 września i miałam napisane - trzon macicy z przestrzenią bezechowa o średnicy 0,32 mm - nie wiem o co chodzi ale nieźle się swego czasu stresowałam.
teraz już mi przeszło bo co ma być to będzie.
07.09 bhcg - 2096 mlU/mg a 10.09 już było 5669 - więc chyba wszystko ok skoro tak ładnie przyrasta.
kolejne usg 19.09 - nie moge się doczekać ale też i po ostatnim łyżeczkowaniu boję się niezmiernie
 
Witajcie :) ja też jestem nowa i chociaż przeglądam forum od kilku dni,dopiero teraz znalazłam miejsce wydaje mi się,że właściwe...
Otóż...w poniedziałek po 3 dniach mdłości tylko po kawie zrobiłam test...2 wyraźne krechy jak świeżo malowane pasy na drodze (test robiony ok 12-13 z trzecich albo czwartych siczków)...wizytę mam zaplanowaną dopiero na wtorek...czas mi się dłuży i bardzo się denerwuję czy wszystko ok. Moja sytuacja jest taka trochę dziwna,bo nie wiem kiedy mogło dojść do zapłodnienia...Mój mąż na samym początku naszego związku wyznał,że ma 10% szans na to by zostać ojcem,więc stwierdziłam,że po co się zabezpieczać.Ja o swoje zdrowie też nieszczególnie dbałam,ba! nawet nie zapisywałam dat miesiączki,choć były nieregularne...no i teraz jak przyszło co do czego to jedynie na oko mogę powiedzieć,że to może być 6 tydz...martwię się strasznie o mojego fasolka...
 
Witaj Malaysia_b gratuluję II i trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy. Lekarz po usg też będzie w stanie ocenić wiek ciąży :tak:
 
reklama
Do góry