reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

sembonzakura.. teraz płaciłam 18zł za 3 opakowania (na miesiac) a od nowej recepty bedzie to 360zł... poprostu mnie nie stac, bo jak dodasz duphaston i luteine to razem wychodzi ok 560zł...na miesiac :(
 
reklama
a co z Wami dziewczyny? jak wizyty? kciukole już bolą od 3mania!!!



minervaa - 08.10godz......... NFZ
czarnulka19 - 08.10 godz 16:00 (pierwsza wizyta)
 
reklama
Dziewczyny melduje się :) Wczoraj nie pisałam bo miałam tylko badanie paluchami i potwierdzenie ciąży. Za to dziś po 11 miałam usg :) Fasolka ma się bardzo dobrze, a co najważniejsze serduszko bije ;)) Termin porodu mam na 30.V.2013, czyli tydzień później niż z OM, tak samo jeśli chodzi o tygodnie ciąży bo według lekarza mam 6 tydz 5 dz. Moje malutkie szczęście ma 8 mm
 

Załączniki

  • PA090012.jpg
    PA090012.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 52
Do góry