reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

flądra - nie jesteś sama w tym niepokojach, ja też się ciągle niepokoję, bo źle się czuję, czasami już teraz w pracy nie mogę wysiedzieć... szkoda gadać.

Ale musimy się wspierać, na ile się da!:happy:
 
reklama
ja już po wizycie, chyba wszystko jest ok, ale lekarz mnie zdenerwował.Podotykał mnie nic nie powiedział, tylko z obrazą powiedział, że ostatnio dal mi 2 tyg. L4 a ja nic nie odpoczęłam bo nic nie przytyłam a juz powinnam i nawet nie zlecil mi USG, tylko wizyte kontrolna za 2 tygodnie. Dzis 2 krotnie poleciała mi krew z nosa, jestem osłabiona i wciąż mi niedobrze, wiec poprosiłam o przedlużenie L4 to lekarz na to, ze nie widzi podstaw merytorycznych i ze mi nie da, mimo że w tym miesiącu mam praktycznie same zmiany do 21. egh czas szukać nowego lekarza, jutro mam wizytę.
Trzymam kciuki za Wasze udane wizyty.

obawiam się bo wlaśnie na przykładzie wiikki widać jak ciężko się gada z lekarzami

Kochane, szczerze mówiąc zmieniłabym lekarza. Choćby po to, żeby mieć komfort psychiczny.
Chyba, że tym tak bardzo ufacie i są dla was niezastąpieni.
 
rozważę tę kwestię jak pójdę na wizytę i zobaczę jego podejscie do zwolnienia

bo szczerze mówiąc skoro mogę iść na zwolnienie i mieć płatne 100% to zamierzam z tego skorzystać
a tu zdjecie :) hehe.jpg
 
Ostatnia edycja:
jestem... widziałam serduszko... lekarz zmierzył i powiedział ze wielkością na 6t5d...

ALe jest ALE!!!! nie nalezy mi sie refundacja na leki, które biore na rozrzedzenie krwi i jestem załamana bo mnie na 100% płatności nie stac :( nie wiem co mam robic, bo leki musze brac do konca ciąży :( siedze, wyje,
 
flądra - ale fajna kuleczka;)))

Moj lekarz bez problemu daje mi L4 jesli tylko chce i juz jestem z nim umowiona ze do konca ciazy bede miec L4. jestem po dwoch poronieniach, wiec niech ZUS sie ode mnie odczepi. Mam zamiar donosić tą ciążę.
 
reklama
Do góry