reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

ja dziś po pierwszym usg, ale bez dobrych wieści! wyje w domu właśnie! ale ból!!!!!!! :(

wg obliczen powinno byc 7t 2d z usg wychodzi 6t4d i serduszko nie bije :( wiec nie wiadomo , czy tydzien temu juz ciaza nie obumarła :(
poza tym jajo płodowe mniejsze, wiec powiedziała gin ze nie ma szans juz

nie moge sie pozbierac!!!! :( pomocy!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eve strasznie mi przykro, tulę mocno. Może idź jeszcze do innego gina, może inne USG, sama nie wiem ja bym taką informację potwierdziła jeszcze u innego gina .:-(
 
Czarnulka super!!! Gratuluję.

ja dziś po pierwszym usg, ale bez dobrych wieści! wyje w domu właśnie! ale ból!!!!!!! :(

wg obliczen powinno byc 7t 2d z usg wychodzi 6t4d i serduszko nie bije :( wiec nie wiadomo , czy tydzien temu juz ciaza nie obumarła :(
poza tym jajo płodowe mniejsze, wiec powiedziała gin ze nie ma szans juz

nie moge sie pozbierac!!!! :( pomocy!!!!

A byłaś u gina, który ma dobry sprzęt od USG?
Czasem maluszki wolniej rosną, a potem nadrabiają. Dzewelajna serduszko dopiero w 8 tygodniu (chyba usłyszała)
Ja bym to szybko potwierdzała u jeszcze jednego gina.
A ten co ci zalecił? Ciaża o 5 dni młodsza bez echa serca na tym etapie to nie żaden wyrok moim zdaniem...
 
Eve spokojnie. Sprawdź u innego lekarza. Ci lekarze tak wiele razy się mylą. Jestem z Tobą!! Nie załamuj się <przytul> Jeżeli ciąża młodsza to może serduszko dopiero zacznie pracę jutro, pojutrze :)
 
Dzięki! Kochane jestescie! chyba mieli dobry sprzet, nie wiem zreszta, dr powiedziala ze bez szans
ale zadzwonilam do mojego ginekologa, daleko go mam 300km bo na ślasku a ja jestem w W-wie, i powiedzial zeby sie nie zamartwiac, ze moze byc ciaza mlodsza, zeby traktowac ze jestemw ciazy i w niedziele mam do niego jechac na usg do szpitala
ale ja do niedzieli chyba umrę!
 
Eve postaraj się nie myśleć. Fasolinek ma jeszcze chwilę na bicie serduszka. Może znajdziesz jakiegoś gina bliżej, na pewno kilku dobrych dziewczyny z wawy ci polecą.
I przede wszystkim. Ten czas oczekiwania może zadziałać na korzyść. Ja trzymam kciuki za was i mocno przytulam!!!!
 
reklama
Do góry