reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

dzięki nullka

i nie porównuj, różnie to u każdego bywa, naprawdę.... ja się nie spodziewałam wręcz dzisiaj serducha...
 
reklama
Też myślę, że porównania nie mają sensu. Maluszki różnie rosną. Jedna na początku szybciej, inne wolniej, a potem to się wyrównuje.
Najważniejsze, żeby rosły zdrowo :tak:
 
Zapominajko masz zupełnie rację:tak: Nie denerwujcie się dziewczyny, bo stresior nie wskazany teraz. U mnie serducho biło już w 4 tygodniu, czyli 6 od @. Widok nieziemski:-D Zwłaszcza, że w dwóch poprzednich ciążach nie było mi to dane. Potem plamiłam. Kolejne usg, leki Progynova, Luteina. Przeszło. Znowu usg. Tydzień spokoju i znowu plamienie. Szpital i usg. Kolejne tablety, duphaston 4x1, lutka2x2. Jak ćpunka;-) Widziałam moje maleństwo już 6 razy a to dopiero 7 tydzień i uwierzcie pomimo pięknych widoków chyba lepsza jedna wizyta i starać się spędzać miło czas do kolejnej. Co pisane nam to i tak będzie. A sama po sobie widzę jak stres działa niekorzystnie. Tak więc głowy do góry, wcinać witaminki i cieszyć się dwoma ładnymi krechami:-D

Następną wizytę mam 1.X. i będę błagać by nie robił usg, niby nie potwierdzone, że ma zły wpływ to badanie, ale lepiej dmuchać na zimne ;)
 
Ostatnia edycja:
HEj moje wyniki są ok HCG ponad 600 a PG 36. Zadzwoniłam od razu do mojej lekarki i powiedziała ,że wyniki ok jak na tak wczesna ciążę:-) bardzo się cieszę!!!
 
nanulinka szybciutko serduszko widzialas ale to dobrze ja bylam6t4d i bylo zarodeczek widac ale serduszka jeszcze nie widzialam...

Iownka tez bym nie dala tak dlugo wytrzymac bez usg chociaz potwierdzenia ze jest serce...

agacia betka piekna no i progesteron podobnie ładny:)
 
Nullka i Nanulika gratuluje udanych wizyt

Co do widzenia serducha to powiem tak:
*po pierwsze kazda nawet mimo zblizonych dat @ moze miec owulacje przesunieta w ta lub druga strone - i wtedy wiek ciazy rozni sie o kilka dni co czasami daje kolosalne roznice na USG w przypadku tak wczesnej ciazy
*po drugie, kazda fasolka rosnie swoim tempem
*po trzecie sprzet w kazdym gabinecie jest rozny jeden lepszy drugi gorszy i na dwoch aparatach moze byc naprawde inny obraz
*a po czwarte to tez umiejscowienie fasolki czy budowa macicy (np tylozgiecie) moze na usg utrudniac dojrzenie przeciez malego zarodka w pecherzyku, w dodatku gdy czesto zaslania go duze zolteczko
tak wiec podsumowujac te moje wywody, nie ma co sie stresowac a spokojnie czekac, to ze ktoras z nas zobaczyla serducho w 6 tyg nie znaczy ze u drugiej musi byc tak samo. Cierpliwie czekajmy i nie martwic sie mi tu na zapas, kazda zobaczy piekne serducho:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny gratuluję Wam pomyślnych wizyt, teraz już wiem co to znaczy zobaczyć bicie serduszka, aż się sama buzia śmieje.

Dziś byłam na drugiej wizycie, 7/8 tydzień, ciąża pojedyncza, bicie serudszka widoczne na monitorze :-) ciesze się bardzo. Termin porodu 15.05.2013. Ciśnienie miałam niskie bo 95 na 65, ale Gin powiedziała, że chyba dziś taki dzień bo większość ciążówek ma niskie. Następna wizyta 26.10.2012 i jak doczekać tego momentu i nie zwariowac:sorry:
dostałam dalej receptę na duphaston 2x1.

Strasznie się ciesze z Naszych Rosnących Fasolek:happy:
 
Do góry