reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Lorelain tak bardzo mi przykro :-( Czemu los musi tak doświadczać człowieka??

Ja dziś mam wizyte pierwszą o 14:15 i też się cholernie boję. Niby wszystko wygląda że jest ok , ale jak widać nigdy nie można mieć pewności.
 
reklama
Lori Kochana tak bardzo jest mi przykro :( Tyle Cie mocno :*

[*] Aniolku Kochany spoczywaj w pokoju i miej w opiece mamusie, ktora tak bardzo cierpi, tatusia oraz braciszka,ktory nie zdazyl Cie poznac
[*]
 
Lorelain, bardzo mi przykro,
[*] dla Aniołka :(((

________________________________________
ja byłam dzisiaj na wizycie ale bez usg, w sumie poza tym, że wyniki krwi, moczu, cytologii itd. w pozrądku, to nie wiem nic więcej... mam nadzieję, że jest OK. no... i dostałam zakaz przytycia więcej niż 9 kg, a najlepiej 6, "bo inaczej będzie bardzo trudno zrzucić, a i dla dziecka nienajlepiej" coś tam o chorobach metabolicznych mówiła pod nosem... dobrze, ze mnie nie ciagnie na słodkie....
 
Lorelain, bardzo mi przykro,
[*] dla Aniołka :(((

________________________________________
ja byłam dzisiaj na wizycie ale bez usg, w sumie poza tym, że wyniki krwi, moczu, cytologii itd. w pozrądku, to nie wiem nic więcej... mam nadzieję, że jest OK. no... i dostałam zakaz przytycia więcej niż 9 kg, a najlepiej 6, "bo inaczej będzie bardzo trudno zrzucić, a i dla dziecka nienajlepiej" coś tam o chorobach metabolicznych mówiła pod nosem... dobrze, ze mnie nie ciagnie na słodkie....

A nie miałaś żadnego usg? Aż dziwne :szok:
 
ja byłam dzisiaj na wizycie ale bez usg, w sumie poza tym, że wyniki krwi, moczu, cytologii itd. w pozrądku, to nie wiem nic więcej... mam nadzieję, że jest OK. no... i dostałam zakaz przytycia więcej niż 9 kg, a najlepiej 6, "bo inaczej będzie bardzo trudno zrzucić, a i dla dziecka nienajlepiej" coś tam o chorobach metabolicznych mówiła pod nosem... dobrze, ze mnie nie ciagnie na słodkie....
Bez usg? Dziwne bardzo...Czy może miałaś już wcześniej, a ja nie doczytałam?
I czemu masz zakaz przytycia? Ja jestem raczej z bardzo dużych babek, z Kubą przytyłam 15 kg i lekarka mówiła, że bardzo dobrze. Po porodzie śladu nie było, a parę miesięcy po miałam jeszcze sporo na minusie. Co nie znaczy oczywiście, że jestem szczupła:no:
 
reklama
Hej dziewczyny. Zrobiłam sobie dziś Bhcg i progesteron bo mam taki śluz lekko brązowy jakby przekrwiony no i ciągnie mnie w podbrzuszu:no:
Jaki wynik pg jest okw 4-5tyg?
 
Do góry