reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Jestem po wizycie pierwszej- doktor zrobił wywiad kiedy była OM jak długie mam cykle, więc mu powiedziałam też to że owulacja była 18/19dc a on na to że wg OM dziś jest 6t1d , ale że owu była później to tak naprawde trzeba liczyć 5t4d lub 5t3d i powiedział zanim zbadał i zrobił USG że dziś raczej zarodka nie bedzie widać i priorytetem naszym jest dziś zobaczyć czy jest pęcherzyk dobrze umiejscowiony i powinien być widoczny pęcherzyk żółtkowy.
I po USG takie są informacje że jest ciąża wewnątrzmaciczna – pęcherzyk o wymiarach 8,7mm a w nim pęcherzyk żółtkowy o wymiarze 3,1mm i to tyle.

Następna wizyta za 2 tygodnie 11.10 , czyli kolejne 2 tygodnie życia w niepewności

Ponieważ jestem po poronieniu dostałam luteinę 2×2 tabletki dopochwowo :)
Lekarz dziś założył mi kartę ciąży i zlecił stos badań na następną wizytę
 
Nullka i Nanulika -to super! ciesze się z Wami, tez bym juz chciała
napiszcie kiedy byla Wasza OM, bo nie wiem której z Was jestem bliżej i kiedy moglabym pójśc by juz zobaczyc zarodek z serduszkiem :)
 
Ostatnia edycja:
Trochę się denerwuję jak to wszystko czytam, bo ja do wizyty, kiedy usłyszę serduszko i mi założą kartę, mam dopiero pełne 3 tygodnie...:zawstydzona/y:
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i wytrzymam ten czas niepewności..
 
nO TO JESTEM!!!

aż mi serce wali do teraz!!! nie nastawiałam się że zobaczę zarodek na 100% a tu nawet serducho słyszałam!!!
ponoć wszystko na medal, nawet cytologia okazała się niegroźna, niby II grupa, ale mam się niczym nie przejmować.
Mam odstawić duphaston, kwas 15mg i vit E 400mg. Pozostaje tylko Magnez B6 i femibion.

następna wizyta 25 października o 9 rano!

karta ciąży założona:) a tu foty:

Zobacz załącznik 502850Zobacz załącznik 502851Zobacz załącznik 502852

eve82, moja OM była 17.08
 
rewelacja, tez tak chce! super!
Iownka -nie ma co sie martwic, u jednych wczesniej u drugich póżniej, nie ma reguly! bedzie dobrze! trzeba byc dobrej mysli! :)
 
Eve - ja to jestem niestety z tych martwiących się o wszystko, póki mi karty nie założą, to się nie uspokoję...
Myślałam, żeby gdzieś indziej się zapisać, ale z drugiej strony, po co robić niepotrzebne zamieszanie, skoro już byłam u jednego dobrego lekarza i wizytę mam na 18.10, to lepiej poczekać.
 
reklama
nanulika super wieści :-) gratuluję

Kurcze teraz jak sie porównuję to mój pęcherzyk malutki w porównaniu z Twoim a tez mam około 5w4d ehhhh

eve82 ja OM miałam 15.08 a owulację 18/19dc
 
Do góry