reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Dziewczyny, tak naprawdę to nie ma się co spieszyć z wizytą, bo można nic nie zobaczyć. Najlepiej tak 7-9 tydzień.
Na pewno będzie wszystko dobrze:tak:
 
reklama
cześć majowe mamusie!
na wstępie gratuluje wszystkim tym ,które zobaczyły tylko pęcherzyki i te z bijącym serduszkiem.
dziś wzięłam wolne. bo miałam wizyte.marzyłam o serduszku.
ale niestety jeszcze nie teraz. lekarz powiedział ,że jest ok ,ale ciąża młoda i jeszcze nie widać było.
wg. OM 6 tydzień ,wg. USG 5 tydzień (i to się zgadza;-))
dostałam zlecenie na badania i za 3 tygodnie spotkanie kolejne z moim ginekologiem :-)
 
Iownka ja wiem , ale sama wiesz ,że gnałam jak szalona do lekarza.
no cóz ciąża uczy pokory :)

mówiłam też o swojej bezsenności , ale powiedział ,ze nic nie można brac:no:
muszę sie wyciszyć
 
Ja idę na usg 4 paździenrika. Mam nadzieję, że zobaczę serduszko, sprzęt jest dobry, szpitalny, 3 d :)
W międzyczasie zmieniłam lekarza, na takiego, który będzie na miejscu dostępny i będzie mógł odebrać w razie co mój poród. Odbierał kuzynce, o czym dowiedziałam się w sobotę, jak powiedziąłam jej na kogo zmieniam :) A więc sprawdzony!
 
hej dziewuszki!!!! wielce szczęśliwa i dumna młoda mama Sembonzakura i jej 7 tygodniowe maleństwo witają i oświadczają że 15 października będą skanowane ku wielkiej uciesze obojga rodziców :)
 
reklama
Do góry