reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Gratuluję aniaczek - witaj w klubie czekających - może sobie stosowne suwaczki założymy? :-)

A tak w ogóle, to normalne wyznaczenie grupy krwi ze współczynnikiem Rh kosztuje 35 złotych prywatnie... i chyba to z tej usługi skorzystam.
 
reklama
Ja również chciałam się przywitać :-) Do tej pory siedziałam cicho, żeby nie zapeszyć. Ale w środę 26 września byłam u lekarza, był to wtedy 6w6d, byłam przekonana, że nic nie zobaczę. Na pierwszej wizycie dwa tygodnie wcześniej był tylko pęcherzyk, więc starałam się podchodzić do tego w miarę spokojnie, chociaż wiadomo, że to i tak się nie udaje ;) No i był/a!!!:)) prawie 9 mm i serducho biło jak szalone! baarrrrdzo wzruszający moment:) pozdrawiam
 
Ja również chciałam się przywitać :-) Do tej pory siedziałam cicho, żeby nie zapeszyć. Ale w środę 26 września byłam u lekarza, był to wtedy 6w6d, byłam przekonana, że nic nie zobaczę. Na pierwszej wizycie dwa tygodnie wcześniej był tylko pęcherzyk, więc starałam się podchodzić do tego w miarę spokojnie, chociaż wiadomo, że to i tak się nie udaje ;) No i był/a!!!:)) prawie 9 mm i serducho biło jak szalone! baarrrrdzo wzruszający moment:) pozdrawiam

Witaj!!!
Gratuluję dzielnego maluszka i zapraszam na główny :tak:
 
Dopiero teraz znalazłam czas :)
Wizytę miałam w czwartek, numerek 13, weszłam o... 13 i mój okruszek ma 13,1 mm :-D Serce pięknie biło, równiutko i mocno!
Jak usłyszałam ten dźwięk to się pytam czy to serce dziecka, bo moje też bardzo szybko biło :-D

Nie rozumiem trochę tych rozbieżności w ,,wieku" według usg niemal tydzień młodsze, choć widziałam że te dni zmieniały się w zależności jak mierzył lekarz... na szczęście mówi ze wszystko dobrze :-D

coś Wam pokażę - śmieszne porównanie ale bardzo obrazowe :-)

http://dziecisawazne.pl/jak-duze-jest-twoje-dziecko/
 

Załączniki

  • 29092012843.jpg
    29092012843.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 44
  • 29092012845.jpg
    29092012845.jpg
    57,6 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
Bomba :-D
Bardzo lubię takie cudne wiadomości!

A to porównanie wielkości bobo super. Ja mam coś pomiędzy śliwką, a oliwką w brzuchu :-D
 
reklama
Do góry