reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Kartagina witamy!!! Dasz radę, mi krążek zakładali w 6/7 miesiącu i donosiłam córę do samego końca:) więc i u Ciebie będzie dobrze, tylko trzeba wierzyć;-)

Noelle gratuluję córci. A jak mąż zareagował na zmianę płci dziecka???? bo o ile dobrze pamiętam to cieszył się z syna??
 
Aśka jesli chodzi o męza,to delikanie rzecz ujmujac odwalilo mu zupelnie. Bo wiesz ja mu wmowilam ze to chlopiec bedzie:d A wyglada na to ,ze chcial dziewczyne. Bo z takimi rogalem na twarzy to a go nigdy nie widzialam:-):-):-)
 
Dziewczyny gratuluję że wszystkie ciąże idą w dobrym kierunki i tak dużo nas już wie co pod sercem siedzi !!!
To fantastyczne, że wszystko się tak dobrze układa:-)

Ja jutro idę na 18.15 na drugie genetyczne :) Możę maluszka w 3D zobaczę jeżeli będzie chciał buźkę pokazać :)
Denerwuję się trochę, bo bardzo chciałabym, żeby wszystko było OK ... tak się do niego już przyzwyczaiłam, już jak go czuję ;-)
 
reklama
Do góry