reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
jestem!!!
Melduje sie po usg!!! dzieciatko zdrowe:serce,mozg,nerki,watroba,zoladek ,rączki,nozki,pepowina,lozyzko -wszystko tak jak byc powinno!!

Troche to trwalo,bo ciezko bylo naklonic dzieciatko do wspolpracy:D Waga 410g.Wiec inna waga niz na poranny usg ale to malutkie roznice.zupelnie bez znaczenia.

A to....Nasza córkA!!!!


nIE CHLOPIEC TYLKO dziewczynka!!!!aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!1
 
Zapominajko !!!śmiej sie smiej;D Ja tam gębe rozdziawilam,jakbym uslyszala ze trojaczki beda:D No przeciez ...co?? Szymus mial byc!! A tu takie jaja;D a raczej ich brak. szok:D Ale sie ciesze:D Wazne ze zdrowe:D
 
Dziecko z Niespodzianką :-D

Mam taką znajomą z pracy, która walczyła z różnymi chorobami przewodu pokarmowego. Badali ją, diagnozowali i nic nie mogli na to, że kobita wymiotuje, słania się, skarży na ból itp.
W końcu ją do szpitala skierowali. Zrobili usg, a tam lekarz jej mówi. Gratuluję, będzie pani miała córeczkę :-D

Ona to musiała być w szoku. Nie skapczyła się gwiazda, do 17 tygodnia :-D
 
wow niezła, faktycznie zdarzają się takie przypadki, ale aż do 17 tygodnia? hah dobra jest. W sumie to ma swój plus przynajmniej nie stresowała się przez te początki, czyli do 3 miesiąca kiedy ryzyko poronienia jest takie duże.
 
Haha zapominajka ale opcja!!!:D

Noelle gratuluje!!! Źle wywróżyłam. To jak Ty chciałaś syna to może Ci oddam bo ja marzyłam o córuni:-D

A innym dziewczynom też gratuluje. Biedna jesteś citrus że jeszcze musisz czekać...
 
reklama
Do góry