reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza

Framama tak to prawda, znów się dziś uśmiecham i nie płaczę gdy tylko pomyślę o moim maleństwie. Nie życzę nikomu takiego tygodnia jakie ja miała teraz a to dzięki naszym polskim lekarzom niestety. W nocy spać nie mogłam bo myślałam, wstałam myślałam, cokolwiek robiłam myślałam-koszmar mam nadzieję, że już się taki scenariusz wydarzeń nie powtórzy.
 
reklama
Alfa super wiesci!!! Fantastycznie, ze wszystko ok! Jednak ci fachowiec to fachowiec. I od razu konkretnej i eokladnej informacji czlowiekowi udzieli.
Ja wybierajac lekarza od razu zdecydowalam sie na specjaliste posiadajacego wiedze i doswiadzenie. Moja pani dr ma certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultasonograficznego w zakresie Usg ginekologii i poloznictwa (UWAGA! Z tego co sie dowiadywalam nie kazdy lekarz ginekolog go ma!!!!) i Fetal Medicine Fundation do oceny ryzyka wad genetycznych plodu.
Wiem ze nie kazdy ma mozliwosc chodzic do lekarza prywatnie ale jesli juz chodzi to wydaje mi sie, nie powinien sie kierowac tym "czy lekarz jest mily" ale przedewszystkim tym jakie ma doswiadczenie i wiedze.
 
Alfa cudne wiadomości :tak:
Bardzo się cieszę, że takie dobre wiadomości przyniosłaś. Myślałam właśnie co tam u ciebie.
Teraz już bez stresu do końca ciąży!!!!
Też o pappa różnie rzeczy już słyszałam.
 
Alfa, widzisz? Żadna z nas nawet przez chwilę nie wątpiła w to, że będzie dobrze! Cudnie, straszliwie się cieszę, że wszystko jest w porządku! :-)
 
Alfa super wiesci!!! Fantastycznie, ze wszystko ok! Jednak ci fachowiec to fachowiec. I od razu konkretnej i eokladnej informacji czlowiekowi udzieli.
Ja wybierajac lekarza od razu zdecydowalam sie na specjaliste posiadajacego wiedze i doswiadzenie. Moja pani dr ma certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultasonograficznego w zakresie Usg ginekologii i poloznictwa (UWAGA! Z tego co sie dowiadywalam nie kazdy lekarz ginekolog go ma!!!!) i Fetal Medicine Fundation do oceny ryzyka wad genetycznych plodu.
Wiem ze nie kazdy ma mozliwosc chodzic do lekarza prywatnie ale jesli juz chodzi to wydaje mi sie, nie powinien sie kierowac tym "czy lekarz jest mily" ale przedewszystkim tym jakie ma doswiadczenie i wiedze.

hej,
moze mnie pamietasz, bylam majowka ale poronilam niedawno.... chcialabym Cie bardzo prosic o kontakt do lekarza o ktorym piszesz, widze ze jestes z okolic Wawy.
z gory bardzo dziekuje
pozdr serdecznie
 
reklama
Do góry