reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Oxiczka bardzo i przykro z powodu Anitki :( a nadzieję że urodzisz jeszcze piękną córeczkę, nie poddawaj się, wiem że to straszne przeżycie ale głowa do góry na pewno córeczka chciała by żebyś była silna. Uściski i dużo współczucia.
 
Oxiczka bardzo współczuję, tulę :(

Alfa za to w Twojej sprawie strasznie się cieszę. Miałam nadzieję, że ten lekarz Cię uspokoi, no i na szczęście wszystko jest OK, i oby tak dalej:-):-):-)
 
Alfa, cieszę się Twoim szczęściem. Teraz już spróbuj się nie zamartwiać :)

Oxiczka, przykro mi, ale podjęłaby tę samą decyzję :-(


Ja jutro mam wizytę po 16 i nie moge usiedzieć. 4 tygodnie minęły od ostatniego usg! jak ten czas szybko leci. Prosze o kciuki :tak:
 
Oxiczka piszę tu rzadko, ale chciałam Ci również powiedzieć żebyś się nie łamała! Zrobiłabym to samo...Teraz już na pewno będziesz miała zdrowiutkie dziecko!

feelis &&&&&&&&&&&&&&
 
Dzieki kochane za wszystkie cieple slowa, pomalu sie z tym oswajam, mimo ze nadal jestem w ciazy zachowuje sie jakby nigdy nic, jakby to ju bylo za nami. Zadzwonili ze szpitala ze w srode jest mozliwosc zeby zrobili to pod narkoza, ulzylo mi bo tabletki sie strasznie bardzo balam. Zycie nas czasami brutalnie doswiadcza ale ja wierze ze nic nie dzieje sie bez przyczyny. Musi sie udac kolejnym razem, mam nadzieje ze stanie sie to tak szybko jak w tym. Nie mialam problemow z zajsciem w ciaze dlatego jestem pelna optymizmu, musi byc dobrze, nie ma innej opcji!!!
Na forum wchodzilam po kilka rany dziennie dlatego bedzie mi was brakowac, na pewno odwiedze was w maju zeby obejrzec pociechy. Buzki dla was
 
reklama
Do góry