reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza :)

Sprzet ma bardzo dobry, dlugo robil mi to usg i krazyl wokol tego,zeby cos zobaczyc, ale nawet jednej malej bialej kropki nie bylo:( Tylko,ze wspolzylam raz - po 3 tygodniach od ostatniej miesiaczki,wiec wiadomo kiedy zaszlam... Tymbardziej, ze byl to stosunek przerywany, wiec gdyby to nie byly dni plodne,moze nawet dzien owulacji to na pewno bym nie zaszla....


Beta wczoraj i powtorka jutro... Test ciazowy 2-3 tygodnie po stosunku byl dodatni...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewa ja miałam wczoraj na 18:30, ale był pół h opóźnienia, więc trochę to trwało, ale ważny efekt, trzymam kciuki ;-)
Asia daj znać jak u Ciebie to się rozstrzygnie :blink:
 
Ewa moje małe tydzień temu miało 9 mm. A miałam na pewno spóźnioną owulkę. Nic się nie martw na zapas. Trzymamy mocno kciuki z Lusią za Waszą dzisiejszą wizytę więc musi być dobrze! Tylko daj szybko znać na forum, albo napisz mi jakieś sms-ka bo ostatnio nie mogłam się doczekać informacji od Ciebie :tak:.
 
Daj znać koniecznie Ewa jak o wizycie i jak tam krwiak, nie pomyliłam się chyba?
Czasem mi sie wydaje że gdzieś mi w tej ciazy połowa mózgu zanikła:-D:-D

Asia myślę że w Twoim przypadku beta będzie rozstrzygająca, różnie te nasz dzidziolki rosną, a lekarze jak piszą dziewczyny wolą być ostrożni.
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję Wam silnych rosnących kropek a za Ewą trzymam kciuki :tak: na pewno będzie dobrze i serducho usłyszysz.

Ja się wczoraj lekko wystraszyłam bo wyszła mi dodatnia cytomegalia ale szybciutki telefon do gin i wszystko w porządku ;-) Są przeciwciała bo podobno chorowałam tylko kiedy :confused:
 
asia2092 ja bedac w 6w2d mialam6mm zarodek z serduszkiem bijacym, ale jak dziewczyny pisza, moglas miec spozniona owulacje, mi w 5tyg nie chcieli zrobic usg bo bali sie ze bede panikowala, ze bedzie tylko pecherzyk i sie tylko zdenerwuje, bo kobiety tak maja
na pewno bedzie dobrze, daj znac
 
Ale tak jak pisalam - byl tylko jeden mozliwy termin zaplodnienia.Z reguly od wieku ciazy odejmuje sie 2 tygodnie, wiem, ze w moim trzeba odjac 3, bo owulacje mialam ok.22 dnia cyklu...
 
reklama
Ale to byl stosunek przerywany, zakonczony poza mna, wiec raczej nie mialo co tam czekac :) W ogole cud, ze jest taka opcja, ze z tego moze byc dziecko ... ;)
 
Do góry