reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

dziewczyny gratuluję udanych wizyt, jejku jak ten czas szybko leci, nasze fasolki już takie duże. Ja w czwartek wybieram się na badania i w poniedziałek kolejna wizyta, ale póki co spokojna jestem, staram się myśleć że wszystko ok tak jak u Was pomimo że objawy faktycznie zaczynają mijać powoli.
Teraz mam nową przypadłość, albo serducho mi zaczyna tak szybko bić , albo słabo mi się robi. też tak macie?
 
reklama
ja miałam, i miałam też że nagle oblewa mnie pot i przechodzi mnie taki zimny dreszcz, kilka razy mi się to zdarzyło, może też trochę w związku z przeziębieniem - ale zwykle przy przeziębieniach nie miewam takich odczuć ;)

ja w tej chwili nie mam już żadnych objawów - od momentu jak wstałam z łóżka i poczułam że nie czuję już tej mojej słabości :)

moja dzidzia jeszcze malutka - niecałe 2cm, niektóre już tu mają ponad 3 :) ale też nasze ciąże różnią się o te kilka tygodni w jedną czy drugą stronę
 
Ka milka ja mam uderzenia ciepła, chyba jak przy menopauzie :szok: przez to mnie mdli i słabo, metodę znalazłam, że za ciepło się nie ubieram :tak: ja to mam Kruszynkę, nie ma jeszcze centymetr a już mi życie przewraca do góry nogami :-D
 
sorki asia2092 ja nie zauważyłam twojego postu ;-) wygląda na pęcherzyk ciążowy, ja miałam wczoraj usg 8/9tydzień i malutka 7mm kruszynkę, nawet wcześniej nie szlam, bo wiedziałam, że miałam późną owulację :tak: a co lekarz powiedział, że Cię martwi?
 
Stwierdzil, ze jest to za male nie ten ksztalt i bylo puste w srodku :( Widzialam usg innych i na nich widac o wiele wiecej. W opisie usg mam " pc ? pseudo pc ? " Pobrali mi krew na bete, jutro powtorka i sie okaze, ale nawet nie nazwal tego ciaza :(
 
Asia, ja się nie znam kompletnie... A lekarz z Tobą usg nie omówił?
Tak sobie teraz myślę, że wygląda to na maleńki pęcherzyk. Na 7 tydzień faktycznie mały, ja miałam taki 2 tyg. temu. Niby też "pusty", ale pani dr zobaczyła ciałko żółte. Wiele zależy od sprzętu do usg. A może miałaś opóźnioną owulację? Beta powinna wiele wyjaśnić. Niczym się nie denerwuj.

***
Mój Maluszek to chyba najmniejszy ze wszystkich... Mam w ogóle nadzieję, że go zobaczę dziś - pierwszy raz. Ale na pewno ma poniżej centymetra.
 
Ostatnia edycja:
Nie robil mi nadziei. Mowil, ze wyglad w ogole nie pasuje do czasu.... Ze teoretycznie 7-8 tydzien,a tam takie male plaskie cos....
 
Asia może nie wszystko stracone, dobrze, że na betę Ciebie wysłał, a miałaś wcześniej robioną? wiesz, lekarze są ostrożni w nazwach i ocenach, głowa do góry ;-) Ewa o której masz wizytę? :tak:
 
reklama
Do góry