reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

asia plemniczki mogą przeciez być nie tylko w spermie ale także w tej początkowej wydzielinie także jak kochaliście sie normalnie ale zakonczenie było poza Tobą to szanse i tak są własnie przez tą wydzielinę, nie kazda kobieta to wie!!!!!!!!!!!!!!!
trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Asia rzeczywiście cud. To już na wstępie wiesz, że ciąża jest min tydzień późniejsza czyli który to dokładnie tydzień? Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Beta będzie rozstrzygająca, ale lekarz tez nie powinien wyrokować bo jeśli to 7 tydzień to absolutnie nic nie jest przesądzone. Pęcherzyk jest mały, gorzej byłoby gdyby miał np 20 mm i był pusty. Na pocieszenie powiem Ci, że u mnie malutki zarodeczek pokazał się dopiero końcem 7 tyg. A na starym sprzęcie USG w ogóle go nie było. Było za to wielkie zatrważające, puste jajo... A skąd wiesz, że sprzęt taki dobry? PS. a to, że stosunek przerywany to nie znaczy, że plemniki nie mogły czekać na owulacje w Tobie. Na pewno było ich mniej ale jak widać "waleczne" :) I jesli zdarzył się jeden cud to wierzmy, że będzie kolejny...:)A kształt pęcherzyka nie jest zły...
 
asia tak sie stało ze jakiś sie uchował własnie z tej wydzieliny i sobie poczekał na jajo !!!!!!!!!!!!!!!!!
u mnie w pustym jaju było tak ze pęcherzyk był coraz wiekszy a nie było zarodka , u Ciebie źle nie jest także myślę ze bedzie dobrze :)
 
Asia a masz jakieś wymiary z usg???. Na moje oko pęcherzyk wygląda całkiem ok. Przecież nie musi być idealnie okrągły i na moje oko to coś tam w środku majaczy, takie jaśniejsze punkty. Pewnie owu byłą później i zarodeczek jak ma ze 3 mm to go jeszcze nie widać dobrze. Nie panikuj rób betę i sprawa się wyjaśni no i koniecznie musisz powtórzyć usg za kilka dni. Będzie dobrze, trzymaj się.
 
To niestety mi niewiele mówi. Medisony znam, ale te wersje to nie wiem...Natomiast i tak myśle, ze warto wybrać sie do innego lekarza bo jakoś nie mam szacunku do tych co tak szybko dają wyrok. W tak wczesnych ciążach czeka się 2 tygodnie na konkretne decyzje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry