reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

ja już po wizycie, ciąża jest, pimpek ma 7mm, więc trochę mniejszy, niż by wskazywał wiek suwaczka, ale to akurat wiem, bo miałam późną owulację :-) jak na razie ok, następna wizyta 2.02, czyli dłuuugo :eek:
 
reklama
Irisson super wiadomości. Dobrze że wiesz że owulkę miałaś późną to chociaż się nie denerwujesz. Na kiedy masz termin porodu??? Co z badaniami??
Czekamy na wiadomości od pozostałych dziewczyn!!
 
Irisson, a słyszałaś serduszko?:) Ja miałam ow. 6 grudnia, jutro idę na wizytę i chciałabym już zobaczyć Małego i serduszko... Bo 2 tyg. temu był jeszcze tylko pęcherzyk. Ech, zaczynam się denerwować...:)
 
Ewa echo serca było, z wielkości Malucha wychodzi mi 6w3d, trochę mnie to martwi bo Marcia termin porodu to chyba mi na wrzesień skoczy :rofl2: nie no żart, z om wychodzi na 24.08, więc w okolicach tego będę mieć cesarkę :tak: z Laurą też miałam om na 4.09, a usg na 12.09, 30.08 zrobili mi cesarkę :-D a badania mam podstawowe mocz, krew, glukoza, VDRL i POC - nie wiem co to?:eek:
 
POC jest chyba związane z konfliktem serologicznym... Masz grupę krwi Rh-? Nie wiem dokładnie, bo ja mam Rh+, więc się tym nie interesowałam...

Znalazłam własnie pierwsze usg z Frankiem. To był 6w4d i miał trochę ponad 6mm, a serduszko tłukło się 155 na minutę :D Teraz jestem już parę dni później, więc pewnie będzie wszystko widać :) Byle do wieczora :)
 
irisson gratulacje :-D Cudownie czytać takie wieści!

Ufff, no i ja też po wizycie. Na godzinę przed nerwy sięgały zenitu, autentycznie myślałam, że zwariuję :szok:

Z największą radością donoszę, że wszystko jest ok. Dzidź mierzy 4 cm, serducho bije miarowo, widziałam cudne łapki, nóżki, główkę, brzunio...Niesamowicie urósł :eek: To już taki prawdziwy mały ludzik. Przed świętami był małą 1 cm. fasolką tylko. Wzruszające! Termin mam na początek sierpnia:-)
Strasznie się cieszymy!!!
26 mam USG genetyczne, a następną pełną wizytę dopiero 20 lutego!
 
reklama
Czesc dziewczyny. Jestem na tym forum pierwszy raz. Wkleje zdjecie USG z 7-8 tygodnia, prosze o porownanie tego zdjecia do Waszych z tego okresu ciazy....
 

Załączniki

  • DSC00084.jpg
    DSC00084.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 39
Do góry