reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
Flądra nic więcej nie wiem. Moja gin robiła badanie tylko sekundkę.Zobaczyła dzidzię z akcją serca i powiedziała,że takiemu małemu ona dłużej nie przeszkadza i nie gmera.;-)
krwiaków żadnych w pobliżu nie ma. Termin 5 sierpień +- dwa tygodnie :)) ciąża ciut młodsza niż na suwaczku (około tygodnia)
Jak na ten etap wszystko ok. Ciąża w macicy zarodek z akcją serca:tak:
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt :-) Najważniejsze, że są serduszka i dzidzie nam rosną :-)

Mgiełka - nie martw się na zapas, zobaczysz na kolejnej wizycie co wyjdzie. Ale w sumie bliźniaki nie sa takie złe :-p
 
Ja też dzisiaj widziałam
Kropeczkę z serduszkiem :)

No i po ustaleniach z lekarzem zmieniam suwaczek. Ciąża jest trochę młodsza. Przedobrzyłam trochę z terminem OM :)
termin na 15.08 czyli taki sam jak w poprzedniej ciąży.
 
Ostatnia edycja:
To ja sie dzisiaj dołączenie ,tez miałam ekspresowy podgląd maluszka kręcił sie jak szalony pisało serduszko,podobno 8 tc z usg. Ja już sama sie pogubilam om miałam 4 listopada cykl monitorowany zapłodnienie 10 listopad cykle co 29 dni .

Wszystkim wam gratuluje pikajacych serduszek obysmy mogły za rok spotkać sie w takim samym gronie i pogadać o prezentach dla naszych maluszkow.
 
reklama
gratuluję wam wszystkim:)

bylam dzisiaj na kolejnym usg i niestety nasza dzidzia to NINJA, przyczepił sie do ścianki, której nie mozna zobaczyc na usg, jedyne co to przy poruszaniu aparatem pojawia sie uwypuklenie w jednym miejscu.

Więc nie wiemy czy mowi coś rodzinie na świeta :(

pono to 6 tydz i powinno byc słychac tetno za dwa trzy dni, dzisiaj tez próbowal uslyszec, ale lipa.

więc zgasł mój entuzjazm

mówi, ze nie mam się co martwic, że tak sie zdarza, ze dzidzia na pewno tam jest, bo hcg jednak rosnie i też wskazuje na 6 tydz (tylko dziwi mnie fakt, ze 5.12 wskazywalo 5 tydz).

no nic...nastepna wizyta 3.01 i wtedy sie okaże czy jest czy nie ma.

ZYCZE WAM SZCZESLIWYCH RADOSNYCH SWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SMACZNYCH POTRAW NA STOLE I ZADOWOLONYCH RODZIN Z CUDOWNYCH WIEŚCI:)
NIE PRZEKARMIAJCIE SIĘ ZA DUŻO
 
Do góry