reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

magdzia fajnie że wszytko ok! jeśli chodzi o wizyty, to ja chodzę co 3 tyg. ale chyba muszę coś zagadać z doktorkiem, bo finansowo mnie wykańcza... i chodzić rzadziej.
 
reklama
a mnie teraz w pon czeka usg za 200zl, potem pewnie za 2 tyg genetyczne za 250 i pod koniec kwietnia znowu wizyta. Czyli w przeciagu miesiaca wydam 650zl:szok:
 
Juchu- Super, że wszystko w porządku :)
Mag_dzia Jeszcze troszkę i będzie dzidzia miał 10cm kawał dziewczynki będzie :) U mnie też obstawiają dziewczynkę zobaczymy co mi powie, we wtorek chociaż też jeszcze wcześnie :) Ja do dr. E. Góreckiej chodzę, przy galerii Kazimierz buu to się nie spotkamy na wizycie :) Ja nie wiem w jakim szpitalu chcę rodzić zastanawiałam się ostatnio nad Galla ale nie wiem :p Moje kochanie się w Żeromskim urodził, wygląda zdrowo chociaż czy ja wiem :p:p:p
Monia- Ja gdzieś do 9-10tyg chodziłam co tydzień, teraz raz w miesiącu się widzimy. Tyle, że ja płace za kompleksowe badanie różnie od 70-130zł razem z usg i np badaniem na fotelu plus konsultacja :)
Galaxia - to współczuje. Ja za genetyczne 230zł w 1-2 trymestrze, trzeci za 180zł, więc jak na Kraków chyba, źle nie jest
 
magdzia fajnie że wszytko ok! jeśli chodzi o wizyty, to ja chodzę co 3 tyg. ale chyba muszę coś zagadać z doktorkiem, bo finansowo mnie wykańcza... i chodzić rzadziej.

no ja własnie tez co 3 tygodnie...i tak sie zastanawiam czy jest taka potrzeba czy doktorek chce sobie zarobić na mnie:) no troche to kosztuje ale z drugiej strony jestem spokojniejsza jak czesto dzidzie widze. za wizyte z usg place 120zl.
a za usg genetyczne placilam 200 teraz bede placic 250zl
 
Gratuluję dobrych wieści :-) wazka i mag_dzia:-)

mag-dzia- z tego co czytam to my ziomalki jesteśmy, osiedla o ktorych mówisz to prawie moje tereny:-) ja ze złotówki:p
 
Ja pochawlę się, jak juz napisałam na głownym, że zrobiono mi porzadne usg w drugim dniu pobytu w szpitalu i dzidzius ma super mózg, kręgosłup, brzuszek, ach normalnie wszystko ma sliczne, dzisiaj pierwszy raz słuchałam tętna dzidziaka i słyszałam jak kopie bo widocznie mu to przeszkadzało i tak bardzo się wzruszyłam, że nie można było słuchać dalej, bo sie poryczałam ze smarkaniem i zanoszeniem sie:)))
WP_20130322_003.jpg
 

Załączniki

  • WP_20130322_003.jpg
    WP_20130322_003.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 49
dziewczyny cieszę się że z Waszymi maleństwami wszystko ok !!

chciałabym mieć wizytę w przyszłym tyg. :-) nie wiem jak ja jeszcze 2 tyg. wytrzymam :baffled:
 
dziewczyny super że same dobre wiadomości ... bardzo gratuluje:tak::tak::tak:

katioshka - matko czemu Ty byłaś w szpitalu? dobrze że wszystko dobrze, a jak Ty się czujesz?
 
reklama
Któraś pytała jak często wizyty u lekarza. Ja chodzę co 4 tygodnie i chodzę prywatnie, pierwsze 3 wizyty miałam co 2 ale to ze względu na wcześniejszą ciążę obumarłą.
 
Do góry