reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Dziekuje kochane za mile slowa.

Magdzia, daj znac jak bylo na wizycie, od 17 juz troche minelo...

Monia, faktycznie super jest ogladac dwa bobaski razem. Strasznie sie usmialam, jak lekarz badal mózg jednego, a obok drugi machał stópkami, tak jakby nad głową pierwszego. Ale są w osobnych domkach i na razie podobno nie czuja swojej wzajemnej obecności.

Love, mam zdjecia, ale na tym etapie juz ich razem ładnie nie widać, szczegolnie ze jeden bobas tyłem, a drugi do góry nogami. Ja nie za bardzo widze co jest czym:-)

Czekam na Wasze opowieści z wizyt, mnie to zawsze uskrzydla
 
Ważka super, że dzieci zdrowo rosną, miło się czyta takie pozytywne wieści

Ja miałam wczoraj wizytę, maluszek rośnie, wszystkie pomiary w normie. Lekarz obstawia, że będzie dziewczynka, ale potwierdzi za miesiąc. W końcu to dopiero 12 tydzień :).
 
wazka ale ci sie super trafilo;-);-);-)
juchu bardzo sie ciesze ze wszystko gra:tak:
ja mam nadzieje ze sie w srode dowiem co mam w brzuszku;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny! sorki ,że wczoraj nie napisalam ale po lekarzu pojechalismy do znajomych i tak do wieczora zeszlo...potem to juz mi sie kompa nie chcialo włączać;-)

U lekarza wszystko OK! Dzidzia rośnie zdrowo , serduszko puka, ma 93mm:) Gin znów powiedział , że optuje za dziewczynką ale potwierdzi na 100% na pozniejszej wizycie:-)

Viline moj lekarz to Dr. Czekajski przyjmuje na Oswiecenia i ma dyżury w Szpitalu Żeromskim a tam chce rodzić;-)

Chyba już pytałam ale jakos nie było odzewu...jak często macie wizyty?
 
Do góry