reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Lori - ja się rozbiłam na skryzowaniu na nowym swiecie samochodem, mi się nic nie stalo, ale chcialam sprawdzic co z dzieckiem, czy wszystko gra, czy pasy sie nie napiely, ale okazalo sie ze zeby zrobic mi to usg to musieli mnie na oddzial przyjac - na wszelki wypadek, bo stac sie cos moze za pare godzin,szkoda tylko ze to pierwsze usg zrobili mi praktycznie w nocy, a tak to lezałam i sie martwiłam, za to w pochwiał kuknęli mi tyle razy, że boję się, że mi na piczę jakąs klątwę rzucili:) w pierwszy dzien chyba w sumie 4 razy:)
dodatkowo obeznałam się w lekarzach w naszym szpitalu, moj uchodzi tam za oaze spokoju i kazda dziewczyna czeka az bedzie mial obchód i odpowie na pytania, bo inni niechętnie rozmawiają.
Ponadto do czynienia miałam z dwoma znanymi w miescie Paniami jedną pochodzenia wschodniego, a druga to Ci na priv napiszę, bo tak rzucać nie bede i z może czterema, piecioma lakrzami, z czego z jednym znanym i lubianym z łabęd, który to prawie mnie na usg z kozetki zrzucił:)także wg tego mojego rozeznania, to dobrze sobie lekarza wybrałam, bo na mojego trafilam i mnie mocno uspokoił.
 
reklama
katioshjka - matko to nieźle się urządziłaś tym wypadkiem. Normalnie ciary mnie przeszły.


Dziewczyny trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty!!!


koniecznie szybciutko dajcie znać jak będziecie juz "po":-)
 
Ostatnia edycja:
baby (2).jpgno i ja tez po usg :):):)ale moje kochanie nie chce pokazac cio tam ma!:-)wszytsko ok :) moze wy macie pomysl dziewczyny:)!
 

Załączniki

  • baby (2).jpg
    baby (2).jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 37
Ale piękna fotka! Jak fajnie kręgosłupek widać :) Gratuluję!
Ja na nubach się nie znam. Sama mam filmik ze swojego USG - ale ja nic nie widzę!
 
Madajka super fotka ;) śliczna dzidzia i jaka zgrabna :-D może dziewczynka :-):-)

ja wyczekuje 5.04 jak zbawienia :p oby święta szybko minęły :)
 
Zrobiłam jakies prt sc z mojego nagrania mojego maluszka
naszmaluszekusg1903.png

A tu w 3D - ale lekarz powiedział, że jest za szybki, rusza się bardzo energicznie i ciężko uchwycić GO :)
Mnie strasznie śmieszy ta fotka. Wygląda przekomicznie no i ta ręka pod głową...jak tatuś...
naszmaluszekw3d1903.png
 
e-de śliczny dzidziuś ;) mój lekarz też mówił o dziecku jak o chłopczyku pomimo że nie był pewny płci :-D oj coś czuje że będziemy obie mamusiami przystojnych mężczyzn :D
 
reklama
Do góry