reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

wzrost miał wtedy 6,9 cm ale to było tydzień temu wtedy to był 12t 3d, teraz jest 13t3d...

MAMA2009 bedze wszystko dobrze zobaczysz...

aaa i pytałam o płeć ale zapytał co ammy w domu i powiedziałam że chłopca i dziewczynke to powiedzial że nie chce na razie nam mówić...
 
reklama
fillil - jak dla mnie to dziewczynka, ja tam znawcą nubów nie jestem, ale jest moim zdaniem skierowany ku dołowi więc tak mają dziewczynki :tak:
 
przejrzałam fotki mojego Kurczątka i ten nub jest tak do gory skierowany, na kazdym zdjeciu jakby sie podnosil wicec chyba tak jak Lori mowi nub ku dolowi dziewczynka ku gorze chlopaczek :-)
 
carloska - bardzo mocno Cię przytulam... Wiem co teraz czujesz... Życzę Ci aby szybko w Waszym życiu pojawiła się radosna nowina - z którą od razu masz się z nami podzielić!

fillil - będzie dobrze! Pamiętaj, że ryzyko zawsze jest. Nikt nie da 100% pewności w żadnym wypadku. Najważniejsze jest pozytywne myślenie - a Ty takie teraz masz! Ja wiem, że będzie dobrze!
 
i ja po wizycie :)

fasolka ma 3,96cm i wygląda tak :
11 tydzien.jpg
lekarz powiedzial ze na jego oko to dziewczynka, ale tak na 55% bo niby widac odstajacy kikutek ale tak jak ktoras z Was wstawila wczesniej linka, 'te sprawy' w tym tyg ciazy wygladaja bardzo podobnie.
Mowil ze na podstawie tego jaki jest kat odchylenia na razie twierdzi ze dziewczynka :)
 
Po pierwsze co to jest ten NUB??

Wczoraj mialam wizyte i moj lekarz niczego niepokojacego nie znalazl. Szukal przez 30 minut i nie znalazl. Dobre wiesci jednak na koniec dodal, ze moze w UK maja lepsze maszyny do usg;/ Tym mnie zmartwil. Zwlaszcza, ze zdjecia ktore dostalaam... ja nawet nie wiem co tam na nich jest. Mowil tez ze nie szalec z przytulaniem bo kosmowka jest nisko na przedniej scianie czy cos takiego. Nie wiem tylk oco to znaczy.
Fasola ma 63mm, serduszko 150 uderzen na minute.
 
reklama
Do góry