reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Fili bardzo się cieszę, że lepsze wieści. Moja babeczka od usg twierdzi, że w ocenie patrzy się na wszystko właśnie i na przezierność i na kość nosową i przepływy, na pewno będzie zdrowa dzidzia, na moje oko;-)dziewuszka
Deandem piękna dzidzia, ja nic nie widzę między nóżkami, więc nie wróżę;-)
Masala sprawdzał dokładnie, nic nie widział, więc na pewno wszystko ok z dzidziusiem.
 
reklama
dzień dobry :)

Dziewczyny gratuluje wizyt i cudnych zdjęć!

Ponieważ w piątek muszę być w Wawie i nie zdążyłabym wrócić na USG do Krakowa, zostało ono przełożone na dziś (to jest to 3d genetyczne)!!!!! Strasznie się cieszę i potwornie boję! Dziwne, że można czuć na raz tak skrajne uczucia! ;)
 
Annie, a o której masz wizytę?

Łatwo się mówi, ale spróbuj się wyciszyć, bo dziecku ten stres do niczego nie jest potrzebny. Ja też się strasznie stresowałam, aż co chwilę do toalety musiałam chodzić w poczekalni i ze zdenerwowania w końcu zapomniałam terminu OM...
A na pocieszenie, taki lekki stres przed badaniem chyba dobrze wróży :-)

Daj znać oczywiście i trzymam kciuki.
 
Piękne wieści !!!
I TAK MA BYĆ PRZEZ CAŁY DZIEŃ ,BO DZIŚ NAS IDZIE CAŁA GRUPA:)

Ja ide na 12.00 dam znac z pracy pewnie tak ok 14 :)
 
masala - dobre wieści i trzeba się tym cieszyć! Jeżeli uważasz, że sprzęt ma do dupy to idź prywatnie do placówki medycznej, która ma super sprzęt, zapłać i niech Cię to uspokoi! A na pewno jest wszystko ok! NA PEWNO!

Dziewczyny - czekam dziś na super wieści. Ja też idę dziś do gina ale bez USG więc niczym nowym się nie pochwalę.
 
Na godz. 15:04 (fajna godzina, co?) na Radziwiłłowskiej. W sumie to idę po receptę na Dupka - bo źle obliczyliśmy zapas :) Pewnie dostanę skierowanie na badania krwi. Więc nic nie wniesie ta wizyta a szkoda - bo jakoś jestem niespokojna... A Ty na którą?
 
reklama
deandem ależ Ci zazdroszczę tego zdjęcia, piękne maleństwo! :) ja już się nie mogę doczekać, aż zobaczę naszego Bąbelka. ostatnia wizyta była 8.02
 
Do góry