reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
LORI i jka dzisiaj sie czujesz???

dziewczyny ja takie bóle mam non stop od 30 tc jak na @ i nic a juz bym chciała urodzić...
 
w nocy cisza, żadnych plamień, skurczy, bóli jak na @. Lila tez sie mało ruszała, nawet jak na nią, ale jakieś drgnięcia były :blink:.... uuuuuuuuuuuuuuf. ... niech tam siedzi w spokoju bo mam jeszcze troche spraw do załatwienia. Przede wszystkim w tygodniu chce zrobić wyprawkę ubraniową do przedszkola Matiemu, a musze czekac na tate aż przyleci z Anglii bo nie wiem co on tam nakupił.

Fillil - ja teraz jestem jak dziecko błądzące we mgle. Z Matim nic nie miałam co teraz mam, no wszystko inaczej. Przede wszystkim nie miałam żadnych plamień, nie bolało mnie pół dnia jak na @. Łapały sporadyczne skurcze przepowiadające, ale raz a porządnie, a to co teraz mam to nie wiem co to jest :confused:
 
LORI kochana ja jestem trzeci raz w ciązy i uwierz mi i tak nie mam pojecia co i jak hehe każda ciąża inna... z fifim nie miałam żadnych bóli poprostu zaczęły się skurcze regularne i tyle, z Lilą chlusnęły wody jak na filmie hehe a teraz jest jeszcze inaczej ehhh
 
fillil - przy Matim mialam rzadkie ale bolesne przepowiadacze a pewnego dnia chlusły wody jak na filmie i nie miałam żadnych wątpliwości że to TO.
Z drugiej strony może i fajnie że teraz jest inaczej bo moge sobie to poprzeżywać tak jakby to było pierwszy raz być w ciąży :-p
 
U mnie też wsio inaczej. Wcześniej nie miałam przepowiadających, wczoraj zaś nospę brałam, ale na szczęście przeszło. Brzuch mi nie opadł, teraz okazało się, że to nie moje złudzenie:-(
Jeszcze na czop powinnam czekać, bo poprzednio nic nie było.

Mam nadzieje, że Młody przynajmniej do usg wytrzyma, chciałabym wiedzieć jaki duży mniej więcej, czy na pewno główką w dół i jak moje spojenie (chociaż odpukać od 2-3 dni boli zdecydowanie mniej).
 
annaoj - a dla czego myślisz że Ci brzuch nie opadł ? ... mi tez sie wydaje że opadł a mama mówi że to tylko moje zwidy :dry: ... ale ewidentnie czuje jak mi się cycki od brzucha odkleiły :sorry2:
 
Lori raczej chciałam się łudzić, że jeszcze nie;-) No i myślałam, że jak opadnie to pod prawym żebrem nie będzie mnie tak nap..., a wczoraj nadal bolało. No i rozwiałyście moje złudzenia;-)
 
annaoj - niestety pewnie W coś przyciska i dopiero przejdzie jak się urodzi. Ja tak mam ze stopą :dry: ... juz nic z nią nie robię bo to nie ma sensu. Musi jakiś nerw uciskać.
 
reklama
Do góry