reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

A ja tam się na tym nie znam czy mi się obniżył czy nie :-p Moja mama mówiła że mam już dość nisko brzuszek, ale hmm....ja tam nie wiem zobaczę co lekarz w środę powie na wizycie :-)
 
reklama
Lori- gratuluje udanej wizyty! no faktycznie u Ciebie to chyba już niedługo się zacznie - ale trzymam kciuki żeby Lili jeszcze zechciała trochę w brzuszku posiedzieć;-)

Mika- ja też oczywiście zaciskami piąstki za szybkie dwie kreseczki ! Trzymajcie się!
 
Jestem już po wizycie u gina. Jutro muszę pilnie zrobić profile wątrobowe - jest podejrzenie cholestazy. Jeśli badania ją potwierdzą natychmiast do szpitala, leczenie i poród musi się odbyć przed 37 tyg. Być może to być powód że Mały jest taki duży. Przez 2 tyg przybrał kilogram i waży już ponad 3kg. Bardzo się boję o moje Malenstwo, jestem załamana, znów wpadam w doła. Calutkie życie muszę miec pod górke i niekończonce się problemy.
 
Camelka - miejmy nadzieję , że się nie potwierdzi...ale jeśli tak to się nie załamuj, będziesz w szpitalu pod opieką , zajmą się tam Tobą wprowadzą leki , dietę i będą obserwować dzidzie! Ale wszystko sie dobrze skończy!!! Zobaczysz!
 
camelka-z maleństwem musi być dobrze!!! też trzymam kciuki, żeby sie nie potwierdziło!
My mamy jutro wizytę, obym zdążyła odebrać wyniki gbs bo tydzień sie podobno czeka:p
 
Camelka trzymam kciuki za to żeby było ok ale prosze Cię głowa do góry...Magdzia ma rację i jeśli coś to będziesz pod profesjonalną opieką, dobro maluszka jest przecież najwazniejsze! Proszę się nie dołować!
 
camelka głowa do góry! nie załamuj się, bo dzidziuś Cię potrzebuje i Twojego dobrego samopoczucia! wiem, że się boisz i martwisz, ale tak jak dziewczyny piszą, nawet jeśli się potwierdzi diagnoza, będziesz pod stałą opieką. także ściskam mocno i przesyłam dobrą energię! :-) będzie dobrze!
 
Camelka bądź dobrej myśli, na razie to tylko podejrzenia, nie ma się na zapas co stresować.

U mnie na wizycie szybko, miło i przyjemnie (nie licząc wkładania patyczka na wymaz w dziurkę :baffled:). Amelka spokojnie rośnie, ma już 2750 g. Pysia oczywiście ma tak schowanego że nawet policzka nie widać :sorry2:. Błogosławieństwo żeby rodzić mam od przyszłego tygodnia, więc spokojnie oczekuję :happy:. Diabetolog stwierdziła że nie ma sensu mnie przed porodem już ciągać na wizytę, więc mam spokojnie notować cukry do porodu, a potem mam zrezygnować z diety i 6 tyg. po porodzie pojawić się na krzywą cukrową :) Okulista cudowny człowiek na końcu wywiadu medycznego, z którego nie rozumiem ani słowa, napisał "wskazane cięcie cesarskie" :happy2:
 
reklama
Do góry