reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

monia trzymam kciuki i modlę się za Twoją córeczkę !!

mika
to na pewno wstydliwa dziewczynka...

powodzenia na jutrzejszych wizytach !!
 
reklama
Monia wierzę że dzisiaj usłyszysz same dobre wieści. Wiktoria - musi to zwyciężyć!

Trzymam kciukasy za dzisiejsze wizyty.

Bachucha może się Malutka jakoś przekręciła i dlatego ruchy słabsze.
 
Dziewczyny - wczoraj tak mnie info od moni zmroziło, że zapomniałam reszcie wizytówkom napisać: gratki udanych wizyt!

Za Ciebie monia i Wikę trzymam nieustannie kciuki! &&&

Kciuki również zaciśnięte za dzisiejsze wizyty - w tym moją. Ja oczywiście znowu z przebojami. Wczoraj zadzwonili i odwołali mi wizytę z 18:30 bo lekarz zgłosił nieobecność do końca maja. A on ma bardzo dobrą opinię i robi bardzo dobrze USG. Ale nie wytrzymałam i kazałam babce zapisać mnie do innego. I finalnie mam wizytę na 16:00 u młodego jakiegoś... Oby był dobry. No i nie będzie ze mną męża bo pojechał służbowo do Białegostoku i wróci późno... szkoda....Zazdrośnik zakazał mi dowiadywania się płeć naszego szkraba :) Akurat go posłucham :p :p :p
 
Monia - jestem dzisiaj cały dzień myślami z wami. Wszystko będzie dobrze!

Bachucha - najprawdopodobniej dzidzia zmieniła położenie i inaczej teraz odczuwasz ruchy.

E-de - dobrze że zapisałaś do innego. Gdzie tam czekać aż do czerwca. To teraz ma sens robić połówkowe bo wszystko najlepiej widać. No i niech się ta płeć wreszcie ujawni :-)


wiosenne kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
No oby się ujawnił/a :) Ale najbardziej mi zależy na tym, żeby był maluszek zdrowy! Ja to mam tak nasrane w głowie, że ciągle jakieś czarne myśli przyciągam i boję się o wszystko... Tak mam...

Mówiłam mężowi, że jak poznam płeć dziecka to lecę do sklepu na zakupy. Powiedział, że zablokuje mi dziś kartę wredota :p hehe

lori - do czerwca bym nie wytrzymała - proste :) Za tydzień mam jeszczę wizytę u innego "specjalisty od USG" - rekomendowanego przez mojego gina. Mój gin dał mi dwa nazwiska (faktycznie w necie potwierdzone opiniami) i tak naprawdę jeden był na dzisiaj drugi "jakby co" na za tydzień (zapisałam się już miesiąc wcześniej bo takie branie ma).

Ale w związku z tym, że nie wytrzymam to lecę już dziś do "byle jakiego" na skierowanie a za tydzień najwyżej wywalę kasę na 3D???
 
e-de - to chyba wszystko zależy jak się dzidzia poukłada. Bo może być tak że nie będzie chciała współpracować, a może dzisiaj bedzie wszystko super widać i będziesz usatysfakcjonowana :-)
 
reklama
e-de odrzuć na bok pesymizm i te czarne myśli! zakoduj że w swoje dziecko trzeba wierzyć od samego początku! kciukasy za wizytę oczywiście mocno zaciśnięte &&&
 
Do góry